Prasa - Ksiązka

Lipcowe wydanie "Czterech Kątów" z praktycznym dodatkiem "Kuchnie"

Najnowocześniejsze modele artykułów gospodarstwa domowego, przykłady funkcjonalnego oświetlenia oraz propozycje modnych mebli kuchennych – to wszystko znalazło się w dodatku “Kuchnie”, który w prezencie dla czytelników pojawił się w lipcowym wydaniu “Czterech Kątów”. Numer ukazał się na rynku dziś – w czwartek, 8 czerwca br.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

– Z urządzaniem kuchni wiąże się mnóstwo pytań, a nasze wahania dotyczące wyboru najlepszych sprzętów i mebli wynikają zazwyczaj z nadmiaru inspiracji i ze zbyt bogatej oferty producentów. Kwestie wiążące się z tymi wyborami są tematem książeczki „Kuchnie”. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy projektowaniu wnętrza i kupnie wyposażenia, wskazujemy również na wady i zalety poszczególnych rozwiązańpisze o dodatku redakcja „Czterech Kątów”.

W lipcowym wydaniu miesięcznika czytelnicy znajdą ponadto 29 pomysłów na stworzenie w domu letniego nastroju, propozycje domowych urządzeń sterowanych głosem, 8 przykładów luksusowo urządzonych łazienek oraz trzy odsłony metamorfozy salonu. Redakcja doradzi, jak stworzyć niebanalną stylizację sypialni, jak efektownie wykończyć ścianę w przedpokoju i jakie warzywa i owoce posadzić w skrzynkach i doniczkach.

Miesięcznik „Cztery Kąty” razem z pismem „Ładny Dom” zapraszają do udziału w Plebiscycie Rzecz Doskonała 2017, który ma na celu wyłonienie i wskazanie czytelnikom „rzeczy doskonałej”, czyli funkcjonalnej, estetycznej, trwałej i takiej, której stosunek jakości do ceny jest odpowiedni. W kolejnych wydaniach czasopism są prezentowane produkty w dwóch głównych kategoriach: budownictwa i wnętrzarstwa. W każdej z kategorii swoją nagrodę przyznają jury oraz czytelnicy, którzy będą mogli oddać głos na stronie rzeczdoskonala.pl. Na zakończenie plebiscytu czytelnicy magazynów będą również mogli wziąć udział w konkursie.

Czasopisma Agora patronują również drugiej edycji programu „Dom Marzeń”. Tym razem 10 par będzie walczyć o niemal 300-metrowy, w pełni urządzony dom z ogrodem w warszawskim Wilanowie. Emisja programu rozpocznie się już w najbliższą środę, 14 czerwca br., będzie można go oglądać na antenach TVN i HGTV oraz na Player.pl.

Lipcowe wydanie „Czterech Kątów” jest promowane w radiu (radiostacje Agory), w internecie (serwisy Gazeta.pl), w prasie (czasopisma Agory) oraz w kinach sieci Helios. Kampanię przygotował Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *