Prasa - Ksiązka

Lipcowe "Wysokie Obcasy Extra" z Julią Pietruchą na okładce i butelką filtrującą wodę

Już jutro, we wtorek, 20 czerwca br. w sprzedaży pojawi się lipcowe wydanie miesięcznika “Wysokie Obcasy Extra”. Czytelnicy znajdą w nim m.in. pierwszą odsłonę cyklu “Dziewczyny w podróży”, a także wywiad z Julią Pietruchą, aktorką i piosenkarką, która znalazła się na okładce lipcowego numeru. Wydanie będzie można również kupić z butelką filtrującą wodę z kranu.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest aktorka i piosenkarka Julia Pietrucha. W wywiadzie dla miesięcznika opowiada o swojej podróży do Azji, która stała się inspiracją do nagrania debiutanckiej płyty „Parsley”: – Z podróży przywiozłam siłę i odwagę. Do tej pory byłam dość zachowawcza, trzymałam się z dala od ryzyka. I nagle za kierownicą motocykla poczułam, że to ja podejmuję decyzje.

W numerze czytelnicy znajdą również pierwszą odsłonę akcji „Dziewczyny w podróży”, która będzie prowadzona na łamach miesięcznika, w „Wysokich Obcasach” – tygodniku „Gazety Wyborczej” i w serwisie Wysokieobcasy.pl. To cykl redakcyjny, w ramach którego będą publikowane wywiady, reportaże oraz inspiracje i wskazówki dotyczące tego, jak bezpiecznie i mądrze podróżować w pojedynkę. Akcja ma dodać kobietom odwagi i pewności siebie, a przede wszystkim – zachęcić je do wyruszenia w podróż.

Lipcowy numer będzie można kupić z butelką filtrującą wodę z kranu w cenie 13,99 zł. Butelka filtrująca pozwala chronić środowisko i oszczędzać pieniądze. Jest wyposażona w wymienny filtr węglowy, otrzymywany z łupin orzecha kokosowego, który usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej.

Wydanie będzie promowane w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, YouTube), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Kuchnia”, „Avanti”, „Polityka”), telewizji, w radiu RMF FM, w kinie Atlantic oraz na nośnikach reklamy wewnętrznej na pokładach czarterowych linii lotniczych Small Planet Airlines. Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Jeden komentarz do “Lipcowe "Wysokie Obcasy Extra" z Julią Pietruchą na okładce i butelką filtrującą wodę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *