MediaZapowiedzi TV

Lipiec 2017 na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy ramówkę kanałów Cartoon Network i Boomerang na lipiec wraz z propozycjami programowymi.

MAGICZNE MAGIIMIECZE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 10 LIPCA O 19:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:15
Dzielne rodzeństwo wojowników do wynajęcia jest gotowe na kolejne przygody. W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu Prohyas i Vambre będą dalej przemierzać świat w poszukiwaniu magiimieczy do swojej kolekcji.
Te magiczne przedmioty, choć posiadają dziwne nazwy i właściwości, pozwalają bohaterom zwyciężać nawet najtrudniejsze pojedynki. Brata i siostrę czekają kolejne trudne misje do wypełnienia, tym razem muszą m.in. odnaleźć tajemniczą i bardzo niebezpieczną, magiczną księgę.
MŁODZI TYTANI: AKCJA! WIELKI SHOW!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 3 LIPCA O 8:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 8:15
Wakacyjne poranki widzowie Cartoon Network będą mogli spędzić w towarzystwie dzielnej drużyny Młodych Tytanów. Robin, Raven, Gwiazdka, Bestia i Cyborg przeżyją wyspiarską przygodę, podczas której będą poszukiwać skarbu piratów; a wszystko po to, by nie dopuścić do wyburzenia wieży Tytanów.
Ponadto, Robin podejmie się trudnej misji i będzie chciał zapobiegać popełnianiu przestępstw. Bohaterów czekają też miłosne wzloty i upadki, a w ich życiu pojawi się złota rybka, która może bardzo wiele zmienić.
MIĘDZY NAMI, MISIAMI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 24 LIPCA O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:35
W lipcu na antenie Cartoon Network premiera trzeciego sezonu serialu „Między nami, misiami”. Grizz, Panda i Lodomir to misie, które z zaciekawieniem odkrywają, jak wygląda życie w świecie ludzi. Nowy sezon przyniesie kolejne przygody tej uroczej trójki.
Tym razem Panda spróbuje namalować wyjątkowy obraz, a Grizz dostanie rolę w filmie o niedźwiedziach. Ponadto, bohaterów czeka wizyta w kawiarni i w sklepie spożywczym. Odwiedzą też szpitalny oddział ratunkowy, gdzie udadzą się razem z Charlie’m, który skaleczy się w stopę.
ZWYCZAJNY SERIAL
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 17 LIPCA O 20:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU O 20:35
W nowych odcinkach finałowego sezonu „Zwyczajnego serialu” bohaterowie odwiedzą kolejne odległe planety i spędzą święta Bożego Narodzenia w przestrzeni kosmicznej. Tuż przed rozdawaniem prezentów Mordechaj i Rigby uświadomią sobie, że nie mają żadnego upominku dla Papcia.
Aby właścicielowi parku nie było przykro, szop i sójka postanowią zorganizować dla niego podarunek, jednak będzie się to wiązało z daleką wyprawą do sklepu, który znajduje się w innym wymiarze.
TRANSFORMERS: ROBOTS IN DISGUISE
PREMIERA W NIEDZIELĘ 16 LIPCA O 14:40
EMISJA W NIEDZIELE O 14:40
Nieustraszona Drużyna Autobotów, w której skład wchodzą Sideswipe, Strongarm, Grimlock i Fixit w każdej chwil gotowa jest stawić czoła okrutnym Decepticonom.
W nowych odcinkach czwartego sezonu serialu „Transformers: Robots in Disguise” Strongarm spróbuje rozwiązać zagadkę tajemniczej kradzieży, w którą zamieszani są Decepticoni. Bohater będzie też musiał obronić przed nimi swoją przyjaciółkę z dawnych lat, Chicane.
THE BEST OF CARTOON NETWORK
EMISJA W NIEDZIELE OD 10:10-14:40
W lipcowe soboty Cartoon Network zaprasza na maraton najlepszych kreskówek. „The best of Cartoon Network” to spotkanie z ulubionymi bohaterami dobrze znanymi z anteny stacji.
W ramach sobotniego maratonu będzie można śledzić przygody walecznych Ninjago, dzielnej drużyny Młodych Tytanów czy Prohyasa i Vambre – rodzeństwa które przemierza świat w poszukiwaniu magicznych magiimieczy do swojej kolekcji.

WYLUZUJ, SCOOBY-DOO!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 17 LIPCA O 17:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:15
W lipcu na antenie Boomeranga premiera drugiego sezonu serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!”. Tchórzliwy psi detektyw razem ze swoją niezawodną ekipą spróbują rozwiązać kolejne tajemnicze zagadki. W nowych odcinkach bohaterowie będą chcieli wyleczyć Freda z bezsenności.
W tym celu ekipa postanowi zabrać go na wakacje. Bohaterowie zdecydują, że najlepszym miejscem do odpoczynku będzie plaża, jednak błogie leniuchowanie nie potrwa długo. Relaks zakłóci im przerażający rekin, który straszy turystów. Scooby-Doo i przyjaciele spróbują rozwiązać zagadkę potwora i przywrócić spokój wszystkim wypoczywającym.
BOOMERANEK
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 6:00-9:20
„Boomeranek” to okazja do spotkania z ulubionymi bohaterami kreskówek. W lipcowe poranki na antenie stacji zagoszczą niezapomniane postaci takie jak królik Bugs oraz Tom i Jerry.
Nie zabraknie też bohaterów najnowszych produkcji Boomeranga: dzielnego, ale nieporadnego rycerza Henri’ego i jego świty oraz niedźwiedzia Grizzy’ego i złośliwych lemingów, którzy zamieszkują razem chatkę leśniczego.
GWIAZDKA W ŚRODKU LATA
EMISJA W PONIEDZIAŁEK 24 LIPCA OD 6:00-20:00
24 lipca na antenie Boomeranga specjalny maraton „Gwiazdka w środku” lata. Przez cały dzień widzowie będą mogli śledzić zimowe przygody takich bohaterów jak Garfield czy Scooby-Doo oraz obejrzeć pełnometrażowy film „Tom i Jerry: Dziadek do orzechów”.
Mała, sprytna myszka Jerry ma bardzo trudne zadanie do wykonania – musi uratować święta Bożego Narodzenia. Gwiazdka jest zagrożona za sprawą wielkiego chaosu, który wprowadził Tom i towarzysząca mu ekipa bezpańskich kotów.
KINO BOOMERANGA Z ALFĄ I OMEGĄ
PREMIERA W SOBOTĘ 1 LIPCA O 14:40
EMISJA W SOBOTY O 14:40
„Kino Boomeranga z Alfą i Omegą” to okazja do poznania kolejnych losów wilczej watahy. W ramach maratonu wyemitowane zostaną m.in. filmy : „Alfa i Omega: Igrzyska w wilczym stylu” oraz „Alfa i Omega: Legenda zębatej jaskini”.
15 lipca na antenie Boomeranga premiera ósmej części przygód uroczej rodzinki – tym razem bohaterowie będą musieli obronić królewnę niedźwiedzi i jej córkę, a także uratować las, który jest ich domem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *