MediaZapowiedzi TV

Lipiec 2017 na kanale CBS Europa

W nadchodzącym miesiącu CBS Europa szczególnie poleca uwadze cykl filmowy Poniedziałki z komedią, w ramach którego w każdy poniedziałek o 21:00 na kanale będzie można oglądać doskonałe komedie, takie jak „Babka z zakalcem” czy „Wesele Tony’ego i Tiny”.

W lipcu CBS Europa zaprasza również na Sobotnie premiery filmowe, w ramach których zobaczymy m.in.: „Kochając Leah”, „Obrazki Hollis Wood”„Nocnego gościa”.
Ponadto CBS Europa poleca kontynuację cyklu Romantyczne środy, a w nim filmy o miłości, takie jak:  „Duma i uprzedzenie”, „Bezsenność w Seattle” czy „Prezydent – miłość w Białym Domu”.
Poniedziałki z komedią
Wesele Tony’ego i Tiny 3 lipca o 21:00
Czy małżeństwo Tony’ego i Tiny przetrwa dzień ich ślubu? Swój „najszczęśliwszy dzień w życiu” Tina spędza z dwiema dysfunkcyjnymi rodzinami, które zaciekle ze sobą walczą. Tony stara się kontrolować cały bałagan, mając nadzieję, że pod koniec dnia wciąż będzie szczęśliwym małżonkiem Tiny.
Występują: Joey McIntyre, Mila Kunis, Krista Allen
Guru miłości 10 lipca o 21:00
Mike Myers wciela się w rolę wychowanego w Indiach przez dwóch guru Amerykanina, który powraca do Stanów Zjednoczonych mając nadzieję, że tam sam zostanie słynnym guru. Jego nietypowe metody zostaną poddane testowi, kiedy zobowiąże się do rozwiązania sercowych – a także zawodowych – problemów znanego gracza hokeja, który został porzucony przez żonę dla jego sportowego rywala, Jacques’a Grande’a.
Występują: Mike Myers, Jessica Alba, Romany Malco
Babka z zakalcem 17 lipca o 21:00
Sally Field przewodzi doborowej obsadzie w przezabawnej komedii przedstawiającej losy napędzanej skandalami opery mydlanej. Niegrzeszący intelektem członkowie obsady oraz twórcy najpopularniejszej telenoweli w Ameryce łączą dramatyzm przedstawiony na ekranie z zakulisowym szaleństwem. Efektem jest prześmieszna produkcja, w której wszyscy bohaterowie knują przeciwko sobie, jednocześnie drżąc z przerażenia na myśl, że i ich grzeszne sprawki wyjdą na światło dzienne.
Występują: Sally Field, Kevin Kline, Robert Downey Jr.
Człowiek roku 24 lipca o 21:00
Robin Williams wciela się w postać Toma Dobbsa, komika, który zdobył popularność dzięki swej bezpardonowej szczerości. Kiedy decyduje się startować w wyborach na prezydenta, zaczyna bezlitośnie krytykować tych będących u władzy. Wtedy dzieje się coś niezwykłego – Dobbs wygrywa wybory!!
Występują: Robin Williams, Christopher Walken, Laura Liney
Ze śmiercią jej do twarzy 31 lipca o 21:00
Madeline Ashton to sztuczna, narcystyczna postać ze świata show biznesu, której uroda przemija niemal tak szybko, jak jej kariera. Jej odwieczną przeciwniczką jest Helen Sharp. Ta niegdyś nieśmiała redaktorka przemieniła się w piękną, znaną pisarkę. Ten, kto przejrzy wyćwiczone uśmiechy tej dwójki, zobaczy dwie zgorzkniałe konkurentki, walczące o względy Ernesta Menvilla, utalentowanego chirurga plastycznego.
Występują: Meryl Streep, Bruce Willis, Goldie Hawn
Sobotnie premiery
Kochając Leah 1 lipca o 19:05
Świece na Bay Street 8 lipca o 19:05
Obrazki Hollis Woods 15 lipca o 19:05
Poczta serc 22 lipca o 19:15
Nocny gość 29 lipca o 19:05
Pozostałe premiery
Czas Komanczów, cz. I, II i III 2 lipca od 11:40
2000 Malibu Road, cz. I, II i III 9 lipca od 11:20
Romantyczne środy
Kontynuacja środowego bloku tematycznego pełnego wzruszeń.
5 lipca
Przystanek miłość godz. 19:25
Duma i uprzedzenie godz. 21:00
Wichry namiętności godz. 23:25
12 lipca
Mamuśka godz. 18:35
Twarda laska godz. 21:00
Prezydent – Miłość w Białym Domu godz. 22:55
19 lipca
Bezsenność w Seattle godz. 19:00
Szkoła stewardes godz. 21:00
Miłość w wielkim mieście godz. 22:45
26 lipca
Człowiek roku godz. 18:50
Odkąd cię nie ma godz. 21:00
Dolina światła godz. 22:55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *