Zapowiedzi TV

Lipiec 2017 na kanale Eurochannel

W lipcu czekamy na Was z kolekcją najlepszych produkcji z każdego zakątka Europy! Zobaczycie między innymi wzruszający dramat o matce, której jedyne dziecko zostaje zamordowane i przezabawną komedię o czechosłowackich przygodach agenta FBI. W lipcowej ramówce każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Powrót do domu
Czy 24 godziny wystarczą, aby zmienić przyszłość? Robert dowiaduje się, że zostanie ojcem. Postanawia więc… uciec z Bukaresztu i odwiedzić rodzinne strony.
Dawni przyjaciele zdążyli już zapuścić tu korzenie, a mężczyzna staje się kimś na kształt lokalnej atrakcji. Kino Europa zaprasza na Powrót do domu, historię o człowieku sukcesu, który musiał wrócić, by móc iść dalej.

W parze z Le Flo
Florian jest wyjątkowym mężczyzną, prowadzącym stateczne życie pełne sukcesów. Brakuje mu tylko jednego – prawdziwej miłości.
Marząc o wielkim romansie, w życiu uczuciowym odnosił kolejne porażki, ale tym razem los wydaje się łaskawy dla Floriana. Kino Europa zaprasza na W parze z Le Flo – komedię dowodzącą, że miłość można znaleźć za każdym rogiem!
Miasteczko Wilson

W małym, czechosłowackim miasteczku dochodzi do brutalnego zabójstwa kobiety. Następnego dnia jej mąż zostaje znaleziony martwy w piekarni, której był właścicielem. Kto stoi za tymi zabójstwami? Kto będzie dość odważny, by zastawić pułapkę i schwytać przestępcę?
Kino Europa zaprasza na Miasteczko Wilson, przezabawną komedię kryminalną, która odpowie na wszystkie te pytania.

Zamordowaną
W dniu swoich dwudziestych urodzin, Twoja córka zostaje zamordowana. Co zrobisz? Dokąd jesteś w stanie się posunąć, by mieć pewność, że jej śmierć nie poszła na marne?
Kino Europa zaprasza na Zamordowaną, francuski dramat o kobiecie, która nie spocznie, dopóki nie odnajdzie człowieka odpowiedzialnego za tragedię jej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *