Zapowiedzi TV

Lipiec 2017 na kanale FOX

Sezon wakacyjny na FOX wcale nie będzie sezonem ogórkowym! Widzowie zobaczą premierowy, pierwszy sezon serialu Punkt zapalny, opowiadającego o prokuratorach, którzy zostają przydzieleni do zbadania strzelaniny o podłożu rasowym, oraz czwarty sezon Jeźdźca bez głowy – horroru na podstawie współczesnej adaptacji opowiadania Washingtona Irvinga Legenda o Sennej Kotlinie z 1820 roku.
 
PUNKT ZAPALNY 1, sezon 1
Shots Fired 1, season 1
(10 odcinków po 60 minut)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 10 LIPCA O GODZ. 21:00
Emisja w poniedziałki o godz. 21:00
Strzelaniny o podłożu rasowym są niemal chlebem powszednim w USA, a rozwiązywaniu spraw kryminalnych nie sprzyjają napięte nastroje społeczne. Mający premierę w Polsce na FOX serial Punkt zapalny pokazuje niebezpieczne konsekwencje dwóch incydentów z bronią w małym miasteczku w Karolinie Północnej, sprawdzając jednocześnie stan amerykańskiego systemu wymiaru sprawiedliwości.
Miasto zmaga się z medialną i społeczną burzą po tym, jak czarnoskóry policjant Joshua Beck (Tristan Wilds, The Wire) śmiertelnie postrzela białego, nieuzbrojonego studenta. Zanim miasto oswoi się z tragedią, zostaje ujawnione zaniedbane morderstwo afroamerykańskiego nastolatka, otwierając rany, które grożą ostrymi podziałami w społeczności lokalnej.
Do wyjaśnienia sprawy zostają powołani czarnoskórzy prokuratorzy, którzy muszą podejść do niej w sposób obiektywny, zmagając się jednocześnie z presją społeczną, jak i własnymi podejrzeniami. Po bliższym zapoznaniu się z oboma przypadkami, śledczy zaczynają przypuszczać, że na ukryciu niektórych ich wątków może zależeć wysoko postawionym politykom, w tym gubernator Karoliny Północnej – Patricii Eamons (Helen Hunt, Lepiej być nie może, Cast Away – poza światem). Eaemons uczestniczy w twardej walce o reelekcję, a niedawna strzelanina w jej stanie czyni ją jeszcze trudniejszą
Obok głównej pary bohaterów: Ashe Bell (Sanaa Lathan, Contagion – Epidemia strachu), Trestona Perry’ego (Stephan James, Zwycięzca) oraz Helen Hunt w roli gubernator Patricii Eamons, w serialu zobaczymy m.in. Richarda Dreyfussa(Szczęki, Bliskie spotkania trzeciego stopnia) jako Arlena Coxa – potentata na rynku nieruchomości, Willa Pattona(Wrogie niebo, Armageddon) jako szeryfa Daniela Platta i Jill Hennessy (Mroczna dzielnica) w roli Alicii Carr.
Pierwszy sezon Punktu zapalnego będzie można oglądać na FOX od poniedziałku 10 lipca o godz. 21:00.
JEŹDZIEC BEZ GŁOWY 4, sezon 4
Sleepy Hollow 4, season 4
(13 odcinków po 60 minut)
PREMIERA: NIEDZIELA 16 LIPCA O GODZ. 20:05 (2 odcinki)
Emisja w niedziele o godz. 20:05 (2 odcinki)
Drugą propozycją FOX na lipiec jest Jeździec bez głowy, który powraca z czwartym, przełomowym sezonem pełnym tajemniczych postaci, nadprzyrodzonych mocy i poszukiwaniu prawdy o życiu Świadków.
Wskrzeszony po 250-letnim śnie Ichabod Crane (Tom Mison, Połów szczęścia w Jemenie) poświęca życie i wykorzystuje nadprzyrodzone zdolności do walki ze złymi siłami, które nękają miasteczko Sleepy Hollow. Jednak po śmierci jego partnerki i przyjaciółki Abbie Mills oraz niezwykłych wydarzeniach poprzedniego sezonu, świat Crane’a wywraca się do góry nogami. Został wyprowadzony z miasta przez tajemniczą grupę, obiecującą postawić go na czele walczącej ze złem organizacji, zorganizowanej setki lat temu przez samego George’a Washingtona.
Ichabod Crane znajduje się teraz w zupełnie innym mieście, pracuje z nowymi sojusznikami i stawia czoła nowym, pozaziemskim istotom, czyhającym na tych, którzy chcą im przeszkodzić w niszczeniu świata.
Najnowszy sezon Jeźdźca bez głowy będzie miał dwuodcinkową premierę w niedzielę 16 lipca o godz. 20:05 tylko na FOX
MARATON NA KANALE FOX 
Legion, sezon 1
SOBOTA 15 LIPCA OD GODZ. 22:00, 4 odcinki
NIEDZIELA 16 LIPCA OD GODZ. 22:00, 4 odcinki
Outcast: Opętanie, sezon 1
SOBOTA 22 LIPCA OD GODZ. 22:00, 5 odcinków
NIEDZIELA 23 LIPCA OD GODZ. 22:00, 5 odcinków
Outcast: Opętanie, sezon 2
SOBOTA 29 LIPCA OD GODZ. 22:00, 5 odcinków
NIEDZIELA 30 LIPCA OD GODZ. 22:00, 5 odcinków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *