MediaZapowiedzi TV

Lipiec na kanale CBS Reality

W lipcu na antenę kanału CBS Reality z nowymi odcinkami powróci seria kryminalna produkcji własnej “Tropami zbrodni”. 3. sezon programu bada i rekonstruuje niezwykle intrygujące i zaskakujące sprawy kryminalne z ostatnich dwóch dekad, w których technologia zmieniła przebieg śledztw i doprowadziła winnych przed oblicze sprawiedliwości.

 

W tym miesiącu kanał CBS Reality poleca premierę 1. sezonu programu “Telefon alarmowy – szokujące zgłoszenia”. Seria opowiada prawdziwe historie kryjące się za dramatycznymi i poruszającymi połączeniami telefonicznymi z operatorami numerów alarmowych. Telefony te stanowią punkt wyjścia do poznania historii świadków i uczestników przedstawionych wydarzeń – od bezbronnych ofiar po bezwzględnych morderców przyznających się do swoich zbrodni. Seria bierze pod lupę telefony związane ze strzelaniną w klubie nocnym Pulse na Florydzie, zabiciem goryla Harambe w Cincinnati czy pożarem wieżowca Grenfell Tower w Londynie.

W lipcu zostaną wyemitowane powtórki polskiej produkcji CBS Reality – serii kryminalnej “DNA polskich zbrodni”. Program nie tylko odkrywa prawdę o najbardziej poruszających polskich zbrodniach i ich sprawcach, ale przede wszystkim pokazuje tajniki pracy śledczych, ekspertów i biegłych. Gospodarze programu – jedna z najpopularniejszych w Polsce autorek powieści kryminalnych, Joanna Opiat-Bojarska oraz Marcin Myszka, autor podcastu Kryminatorium – będą przewodnikami po mrocznym, ale i bardzo interesującym świecie kulis zbrodni.

Również w tym miesiącu kanał wyemituje powtórki sezonu 1. serii “Morderca na wyciągnięcie ręki”. To fascynujący dokumentalny serial kryminalny przedstawiający niepokojące przypadki morderstw, w których detektywi podejrzewają wszystkich zamieszanych w sprawę i muszą oddzielić kłamstwa od prawdy, aby rozwiązać tajemnicę zbrodni.

DNA POLSKICH ZBRODNI

SERIA KRYMINALNA PRODUKCJI WŁASNEJ

Sezon 1. – powtórka

Od 1 do 7 lipca od 22:00 (po dwa odcinki)

„DNA polskich zbrodni” to program inny niż wszystkie do tej pory zrealizowane. Nie tylko odkrywa prawdę o najbardziej poruszających polskich zbrodniach i ich sprawcach, ale przede wszystkim pokazuje tajniki pracy śledczych, ekspertów i biegłych.

Gospodarze programu – jedna z najpopularniejszych w Polsce autorek powieści kryminalnych, Joanna Opiat-Bojarska oraz Marcin Myszka, autor podcastu Kryminatorium – będą przewodnikami po mrocznym, ale i bardzo interesującym świecie kulis zbrodni.

Zaproszeni eksperci opowiedzą o najciekawszych sprawach, najnowocześniejszych technikach kryminalistycznych, najbardziej wnikliwych badaniach i procedurach. Rozłożą na czynniki pierwsze 10 najgłośniejszych spraw kryminalnych ostatnich lat i pokażą, na jakiej podstawie doszło do skazania winnych.

MORDERCA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Sezon 1. – powtórka

Od 8 do 30 lipca, od poniedziałku do piątku od 22:00 (po dwa odcinki)

„Morderca na wyciągnięcie ręki” to fascynujący dokumentalny serial kryminalny przedstawiający niepokojące przypadki morderstw, w których detektywi podejrzewają wszystkich zamieszanych w sprawę i muszą oddzielić kłamstwa od prawdy, aby rozwiązać tajemnicę zbrodni.

Dopiero gdy sprawca zostaje złapany, zdajemy sobie sprawę, że przez cały czas był na wyciągnięcie ręki. Mógł być nim bliski ofiary wygłaszający emocjonalny apel, sąsiad, który pomagał w poszukiwaniach lub przyjaciel rodziny udzielający wywiadu. Ci ludzie przez cały ten czas mieli krew na rękach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *