MediaZapowiedzi TV

Listopad na kanale CBS Reality

W listopadzie szczególnie polecamy uwadze premierę drugiej polskiej produkcji CBS Reality – kryminalnej serii dokumentalnej „DNA polskich zbrodni”.

 

 

 

 

 

To program inny niż wszystkie do tej pory zrealizowane. Nie tylko odkrywa prawdę o najbardziej poruszających polskich zbrodniach i ich sprawcach, ale przede wszystkim pokazuje tajniki pracy śledczych, ekspertów i biegłych.

Gospodarze programu – jedna z najpopularniejszych w Polsce autorek powieści kryminalnych, Joanna Opiat-Bojarska oraz Marcin Myszka, zafascynowany kryminalistyką youtuber prowadzący kanał Niediegetyczne i podcast Kryminatorium – będą przewodnikami po mrocznym, ale i bardzo interesującym świecie kulis zbrodni. Zaproszeni eksperci opowiedzą o najciekawszych sprawach, najnowocześniejszych technikach kryminalistycznych, najbardziej wnikliwych badaniach i procedurach. Rozłożą na czynniki pierwsze 10 najgłośniejszych spraw kryminalnych ostatnich lat i pokażą, na jakiej podstawie doszło do skazania winnych.

Premierowy odcinek już w poniedziałek 18 listopada o 22:00.

W tym miesiącu zapraszamy także do oglądania serii „Rozwikłać zbrodnię” będącej produkcją własną kanału CBS Reality. Renomowany reporter śledczy i kryminolog, Donal MacIntyre, powraca w nowych odcinkach 2. sezonu, aby przyjrzeć się jednym z najbardziej intrygujących zbrodni ostatnich lat, bazując na doświadczeniach osób, które brały udział w poszukiwaniu sprawcy. Każdy z odcinków zawiera pogłębiony wywiad z detektywem prowadzącym śledztwo. MacIntyre przedstawia widzowi wszystkie zawiłości, niepowodzenia i niebezpieczeństwa, aż do punktu zwrotnego, który doprowadził do rozwiązania sprawy.

W listopadzie polecamy również serię produkcji CBS Reality „Mroczne sekrety psychopaty”. Program opowiada o tajemniczym morderstwie, które wydarzyło się w Irlandii w 2012 roku. W trzech trzymających w napięciu odcinkach, seria przedstawia widzom wszystkie zbiegi okoliczności i zawiłości śledztwa, odkrywając pełen obsesji niekonwencjonalny związek, który skończył się tragedią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *