MediaZapowiedzi TV

Listopad na kanale CBS Reality

W listopadzie kanał CBS Reality zaprasza na następujące programy: “WIĘZY KRWI”, “BRUDNE DOMY”, “PRZEŻYLI KATASTROFĘ” oraz “POMOC DROGOWA WAGI CIĘŻKIEJ”.

 

WIĘZY KRWI

Sezon 4.

W niedziele o 21:00 od 5 listopada do 7 stycznia

Najnowszy sezon ukazuje moc genealogii i najnowszych technik kryminalistycznych wykorzystywanych przez organy ścigania do ujawnienia i wymierzenia sprawiedliwości w nierozwiązanych sprawach zabójstw i przestępstw seksualnych.

W programie eksperci wykorzystują próbki DNA pobrane z miejsca zbrodni, jak również te, które zostały przesłane do firm zajmujących się badaniem pochodzenia genealogicznego oraz etnicznego, by je ze sobą porównać i sprawdzić, czy istnieją osoby spokrewnione ze sprawcami. Na tej podstawie genealodzy mogą ustalić kim jest podejrzany, a policja jest w stanie go odnaleźć i aresztować.

BRUDNE DOMY

Sezon 1.

W soboty i niedziele o 13:00 od 4 listopada do 10 grudnia

Zespół specjalistów od ekstremalnego sprzątania przygląda się brudnym gospodarstwom domowym i ich mieszkańcom, by następnie zaskoczyć ich wyjątkową misją, która odmieni ich życie.

W każdym z odcinków jedno z domostw zostaje wyposażone w kamery, dzięki czemu nasi eksperci mogą monitorować, gdzie popełniane są błędy. Następnie właściciele domów zabierają się do pracy, mając zaledwie dwa dni na przekształcenie brudnego domu w nieskazitelnie czysty.

W tym sezonie Hayley Leitch i jej zespół sprzątający Tom Swire i Chesley Medley-Brown wyruszą na ratunek Toni z Telford, której dom jest tak bardzo zaniedbany, że jej wieloletni partner, Rich, nie chce się do niego wprowadzić. Najpierw ekipa do zadań specjalnych oceni bałagan za pomocą kamer, a gdy zorientują się, jak bardzo jest on przytłaczający, udadzą się do domu, by posprzątać go w ciągu zaledwie 48 godzin. Ale czy będą w stanie to zrobić?

PRZEŻYLI KATASTROFĘ

Sezon 1.

W soboty i niedziele od 14:00 od 18 listopada do 9 grudnia

Seria dokumentalna przedstawia wydarzenia, które dominowały pierwsze strony gazet przez tygodnie, miesiące, a nawet lata. Program opowiada historię z perspektywy kilku różnych ocalałych, którzy wykazali się sprytem i instynktem, dzięki czemu udało im się przetrwać.

Każdy odcinek prezentuje wywiady z ocalałymi, z których każdy opowiada swoją historię przetrwania, od spokojnych chwil poprzedzających katastrofę, aż po jej nadejście i triumfalne uwolnienie. Historie te są głęboko osobistymi, emocjonalnymi relacjami z tragicznego doświadczenia – czasami trwającego zaledwie kilka godzin – które zmieniło bieg ich życia.

POMOC DROGOWA WAGI CIĘŻKIEJ

Sezon 3.-5.

Codziennie o 20:00 od 6 listopada do 27 grudnia

Napędzany adrenaliną serial dokumentalny podąża za zespołami ratowniczymi pracującymi dla dwóch wiodących brytyjskich firm specjalizujących się w pomocy drogowej dla najcięższych pojazdów (Crouch Recovery i Lantern Recovery).

Śledzimy pracę ratowników, którzy starają się rozwiązywać problemy powodowane przez wielkie i ciężkie pojazdy ulegające wypadkom. Poznajemy kierowców i personel pomocniczy obu firm, a przy okazji możemy usłyszeć również wiele porad i mądrości życiowych.

foto. materiał prasowy CBS Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *