Sport w TVTVP

LM: Juventus – Manchester United w TVP1 i TVP Sport

Na Old Trafford po golu Paulo Dybali Juventus pokonał Manchester United 1:0. Jak będzie w rewanżu? Transmisja starcia z Turynu 7 listopada w TVP1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

 

Choć mistrzowie Włoch zdołali tylko raz pokonać David de Geę, to przewaga Juventusu nie podlegała jakiejkolwiek dyskusji. Zresztą po spotkaniu Czerwonym Diabłom oberwało się nawet od byłych piłkarzy United.

– Jeśli miałbym krótko opisać to spotkanie, to było to starcie chłopców z mężczyznami. Różnica między obiema stronami była ogromna, zwłaszcza jeśli spojrzymy na jakość podań albo organizację gry przy posiadaniu piłki – stwierdził Rio Ferdinand. 

Faworytem rewanżu będzie rzecz jasna Juventus, który w przypadku zwycięstwa awansuje do 1/8 finału. Na 99 procent przepustkę do kolejnej fazy zapewni Starej Damie także remis.

Zanim jednak obie drużyny spotkają się w Turynie, wcześniej czekają je potyczki na krajowym podwórku – Juventus zmierzy się z Empoli i Cagliari, z Manchester z Evertonem i Bournemouth.

Transmisja starcia z Turynu 7 listopada w TVP1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *