DVB-TMediaPolsatZapowiedzi TV

„Love Island. Wyspa miłości”: Uczestnicy trzeciej edycji

Kto tym razem pojawi się w programie? Zobacz zdjęcia i sylwetki. Poznaj bohaterów! Najpopularniejsze i najgorętsze randkowe reality show w historii telewizji wraca na antenę Polsatu. „Love Island. Wyspa miłości” skradł serca widzów, a od 28 lutego znów rozbudzać będzie emocje! Nowy sezon zaskoczy każdego i gwarantujemy, że nuda to ostatnie, co może przytrafić się mieszkańcom willi i naszym widzom.

 

Oto sylwetki uczestników 3. edycji „Love Island. Wyspa miłości”:

Waleria Szewczyk

Mimo młodego wieku ma solidny bagaż doświadczeń. Swoje życie uczuciowe opisuje jako… tragiczne. Czy na Love Island los się do niej uśmiechnie i pozna prawdziwą miłość? Jest 23-letnią brunetką, która realizuje się jako modelka i stylistka paznokci.

– Urodziła się w Etiopii, skąd pochodzi jej mama. Najwięcej czasu spędziła jednak we Francji, w Carcassonne. Kilka lat temu wróciła do Polski. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.
– W towarzystwie uchodzi za energiczną i spontaniczną dziewczynę, która nie boi się nowych przygód. Nie ukrywa, że łatwo ją zdenerwować. Bywa wybuchowa i zdecydowanie potrafi postawić na swoim.
– To prawdziwa artystyczna dusza! Uwielbia rysować, tańczyć oraz grać na instrumentach. Interesują ją nowe miejsca i kultury, dlatego często podróżuje. Była świadkiem aż dwóch zamachów terrorystycznych!
– W skali od 1 do 10 ocenia się… na 10!
– Od ponad pół roku jest singielką. Nie ukrywa, że nigdy nie miała szczęścia w miłości. Ba! Życie uczuciowe opisuje jako tragiczne i przyznaje, że dała się oszukać chłopakowi.
– Doświadczenia nauczyły ją, że nie warto szukać ideałów. Przede wszystkim ceni sobie szczerość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Głęboko wierzy, że to wszystko znajdzie u boku jednego z mieszkańców „Love Island”.

Maciej Dąbrowski

Wysoki, pewny siebie i inteligentny mężczyzna, który na „Love Island” oczywiście szuka miłości. Czy los się do niego uśmiechnie i pozna tą jedyną? Ma 26 lat, a jego znakami charakterystycznymi są wytatuowana lewa ręka, pieprzyki oraz wzrost. Mierzy aż 198 centymetrów!

– Interesuje się motoryzacją i sportem. Trenuje boks oraz spędza wiele godzin na siłowni. Pracę łączy z pasją. Na co dzień jest trenerem personalnym.
– W przerwie od treningów lubi sięgnąć po dobrą książkę, bo nic nie relaksuje go tak bardzo jak właśnie literatura.
– Za swój największy atut uznaje pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów.
– W skali od 1 do 10 przyznał sobie 8 punktów, bo jak mówi, po prostu pozytywnie ocenia swoją osobę!
– Uważa, że najważniejsze w życiu jest bycie szczęśliwą osobą.
– Ze szczerością przyznaje, że nie ma dużego doświadczenia w związkach. Do tej pory nawiązał tylko jedną poważną relacją, która przetrwała w sumie trzy lata. Singlem jest od sześciu lat.
– Wymarzona partnerka Macieja to niska brunetka, która zachwyca zarówno wysportowanym ciałem, jak i poczuciem humoru, swoją osobowością oraz intelektem.
– Przez kilka lat przebywał na emigracji w Chicago. Obecnie mieszka i pracuje w Rzeszowie.

Ania Burska

Oto pewna siebie 29-latka z Żorów. Zna swoją wartość, ale daleko jej do bycia narcystyczną. Nie uznaje porażek. Na „Love Island” chce poznać ciekawych ludzi, a może nawet miłość swojego życia. Jest wysoką blondynką o brązowych oczach. To właśnie kolor oczu i długie nogi są jednymi z jej znaków szczególnych, które najmocniej przyciągają uwagę ludzi.

– Ma opinię pewnej siebie i pozytywnie zakręconej osoby. Nie przejmuje się zdaniem innych i konsekwentnie dąży do celu. Nie uznaje porażek, a z każdej nieprzyjemnej sytuacji wyciąga wnioski.
– Motto życiowe Ani to: „Martw się, co inni ludzie o tobie myślą, a zawsze będziesz ich więźniem”.
– W skali od 1 do 10 Ania przyznałaby sobie aż… 9 punktów! Ma wysokie poczucie własnej wartości, ale jak sama mówi – nie jest idealna. Bywa niecierpliwa i zawsze dąży do perfekcji. Jako swój największy życiowy sukces uznaje zmianę stylu życia.
– Na co dzień pracuje jako operator maszyn w Czechach. W wolnej chwili sporo ćwiczy, chodzi po górach i spędza czas z przyjaciółmi.
– Jedną z jej największych pasji jest pływanie. W swojej kolekcji ma liczne medale z zawodów.
– W ostatnim związku była prawie rok temu.
– Jej wymarzony facet powinien być inteligentnym, obdarzonym poczuciem humoru, równie pewnym siebie wysokim brunetem z brodą i tatuażami, który ma dobre serce i umie traktować kobiety z szacunkiem.

Mateusz Zacharczuk

To 27-letni trener personalny z Malborka, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, a jedną z jego zalet jest pracowitość. W programie chce nawiązać wyjątkowe relacje.

– Ma zielone oczy i brązowe włosy, ale uwagę zwraca przede wszystkim jego czarujący uśmiech. Jak mówi sam o sobie, jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, którą cechuje pracowitość, sumienność oraz empatia.
– Interesuje się przede wszystkim sportem. Przez sześć lat trenował kajakarstwo. Zajął nawet miejsce na podium Mistrzostw Polski Juniorów. Dziś bardzo żałuje, że zakończył treningi w liceum.
– W 2017 roku wygrał zawody kulturystyczne w Sopocie. Rok później obronił tytuł.
– Do pasji Mateusza należą też motoryzacja, muzyka oraz podróże. W sumie odwiedził około 40 krajów.
– W skali od 1 do 10 przyznaje sobie niepełnych 8 punktów. Jak podkreśla, stale pracuje nad tym, by być jeszcze lepszą wersją samego siebie.
– Wymarzona partnerka trenera personalnego to taka, która zachwyca swoimi długimi włosami, ciemną karnacją, jasnymi oczami, wysportowanym ciałem oraz zniewalającym uśmiechem. Mateusz oczekuje też wsparcia oraz chęci budowania nowych relacji.
– W ostatnim związku był niespełna rok temu.

Już wkrótce kolejni uczestnicy!

Love Island. Wyspa miłości” od 28 lutego – odcinek specjalny w niedzielę o godz. 20:00, kolejne odcinki od 1 marca od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *