Sieci kablowe

Łukasz Woźniak w Zarządzie ASTA-NET S.A w Pile

Łukasz Woźniak, w Zarządzie Spółki, odpowiedzialny będzie za obszar Sprzedaży, Marketingu, Customare Care oraz Human Resources. Zarząd Spółki ASTA-NET S.A. będzie od tej pory 3-osobowy (oprócz Łukasza w jego skład wchodzą dotychczasowi członkowie: Zbigniew Ryczek – Prezes Zarządu oraz Henryk Małdziński – Wiceprezes Zarządu).

 

 

Przed powołaniem do Zarządu Łukasz Woźniak pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży, gdzie dał się poznać jako charyzmatyczny manager z jasno wytyczoną wizją, do której nieprzerwanie dąży. Pod jego skrzydłami firma zmodernizowała cały dział sprzedaży zwiększając jego efektywność jak również zoptymalizowane zostały procesy w zakresie budowania i utrzymywania relacji z Klientami. Doradzał Zarządowi również w kwestiach związanych z prowadzeniem działań marketingowych spółki oraz odpowiedzialny był za zbudowanie od podstaw obszaru relacji z klientami i zarządzanie obszarem retencji.

Łukasz Woźniak jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (kierunek: Zarządzanie sprzedażą), Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek: socjologia). Nadto ukończył program Management 2012 – General Management Program, prowadzony przez ICAN Institute.

W latach 2007-2012 Łukasz Woźniak pracował jako kierownik sprzedaży, następnie do 2015 roku jako Manager Sprzedaży Bezpośredniej w spółce INEA S.A. Ze Spółką ASTA-NET S.A. związany jest od czerwca 2015 roku – początkowo jako Dyrektor Sprzedaży Aktywnej, następnie jako Dyrektor Sprzedaży oraz Doradca Zarządu ds. Marketingu.

Nowy Członek Zarządu to przede wszystkim manager z wieloletnią praktyką w takich obszarach jak: zarządzanie sprzedażą B2C i B2B, wielokanałowe strategie sprzedaży, budowanie skutecznych i zaangażowanych zespołów, motywowanie i inspirowanie pracowników, budowanie relacji z kluczowymi klientami, rozwój sprzedaży i marketingu czy budowanie silnej marki na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *