MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Łzy, strach i stres w finale "Agenta"

Finaliści drugiej edycji programu rozwiązywali ostatnie zadania. W grze została już tylko trójka uczestników: Daria Ładocha, Odeta Moro i Jarosław Kret. Wśród nich jest Agent, który wciąż stara się pokrzyżować plany przeciwnikom.

 

W pierwszym zadaniu musieli dokonać ekstremalnych wyborów. Czekały na nich indywidualne zadania. Stawką było aż 10 000 zł, pod warunkiem, że tylko dwie osoby wykonają swoje zadanie, a jedna odmówi. Uczestnicy nie mieli ze sobą kontaktu i mogli jedynie przypuszczać, jaką decyzję podjęli inni. Daria Ładocha zgodziła się na pogrzebanie żywcem pod ziemią! Odeta Moro skoczyła ze spadochronem, a Jarosław Kret zdecydował się na masaż. Pomimo poświęceń nie udało się im zdobyć pieniędzy.

Rozwiązana została zagadka z tajemniczymi kluczami, skrupulatnie zbieranymi od początku programu. Trzy pudełka zamknięte na kłódki otworzyć mogły tylko klucze z zaszyfrowanymi imionami finalistów. Znajdowały się w nich informacje o pytaniach na finałowym teście. Osoba, która miała klucze pasujące do kłódek, mogła uzyskać dostęp do cennych wskazówek. Jarosław Kret miał aż 12 kluczy, jednak brakowało mu tego najważniejszego.

W ostatnim zadaniu ze zbioru rekwizytów symbolizujących poszczególne konkurencje finaliści musieli wybrać odpowiednie i ułożyć w kolejności od pierwszego zadania w programie. Była to ostatnia szansa na dołożenie pieniędzy do puli, która trafi do zwycięzcy.

Na teście wiedzy o Agencie w tym odcinku uczestnicy musieli wykorzystać wiedzę z całego programu. Kto zostanie zwycięzcą reality show? Kto okazał się najlepszym obserwatorem i strategiem? Kim jest Agent? Odpowiedzi na te pytania poznacie za tydzień. 

Wielki finał drugiej edycji programu “Agent – Gwiazdy” we wtorek 16 maja o godz. 21.30 w TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *