Prasa - Ksiązka

„M jak mieszkanie” w odświeżonej szacie i z nową zawartością

Czerwcowy numer „M jak mieszkanie” ukazał się ze zmienioną okładką oraz wzbogaconą zawartością. Nowe hasło „Piękne wnętrza blisko Ciebie” podkreśla, iż redakcja miesięcznika prezentuje autentyczne mieszkania, które stanowią inspirację dla Czytelników i są odpowiedzią na ich aktualne potrzeby.

Dostrzegamy rosnące wymagania Polaków wobec otaczającej ich przestrzeni a w szczególności  podążanie za najnowszymi trendami wnętrzarskimi. „M jak mieszkanie” stawia na bliski kontakt i budowę bezpośrednich relacji z Czytelnikami, aby jak najlepiej odpowiadać na ich oczekiwania – mówi Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna „M jak mieszkanie” i Urzadzamy.pl .

Zmieniony layout miesięcznika bazuje na zdjęciach w bliskich kadrach, eksponujących poszczególne elementy wyposażenia mieszkań oraz ciekawe detale. Prezentacje urządzonych wnętrz wzbogacone są o zdjęcia ich właścicieli i o ich osobiste komentarze. Nowa winieta „M jak mieszkanie” jest czytelna i wyrazista. Wyeksponowano w niej literę M oraz dodano do niej element graficzny w podstawie. Logo umieszczone jest na zdjęciu okładkowym, a nie jak wcześniej na białym tle. Autorem projektu jest dyrektor artystyczna „M jak mieszkanie” Beata Cieśla. Na okładce magazynu dodano także adres serwisu Urzadzamy.pl, podkreślając synergię tytułu drukowanego z serwisem internetowym pod kierownictwem Agnieszki Gruszczyńskiej-Hyc. Od marca redakcje prowadzą wspólną strategię w zakresie przygotowywania kontentu dla obu kanałów dystrybucji.

Od czerwcowego numeru w „M jak mieszkanie” pojawiły się nowe rubryki. W cyklu „Spotkania” przeczytać można rozmowy z blogerami i twórcami, którzy za pośrednictwem Internetu dzielą się swoim doświadczeniem w zakresie sztuki użytkowej i designu czy innych pasji powiązanych z urządzaniem wnętrz. W rubryce „Praktyczny poradnik” Czytelnik znajdzie przydatne informacje na różne tematy – w numerze 6/2017 opisane zostały nowe zasady segregowania śmieci, które wchodzą w życie już od lipca. „Top 10” to przegląd najciekawszych rozwiązań, o których warto wiedzieć urządzając np. kuchnię. W cyklu „Mieszkaj zdrowo” redakcja podpowiada, jak zadbać o jakość i higienę snu. Wśród autentycznych wnętrz pojawią się także mieszkania gwiazd świata showbiznesu. W czerwcowym numerze pokój swojej 5-letniej córki Hani prezentuje aktorka Barbara Kurdej-Szatan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *