Zapowiedzi TV

Macademian Girl gościem w programie „My3”

W najbliższy weekend czeka nas kolejne spotkanie z wyjątkowym trio My3, czyli Natką, Julą i Gefi, prowadzącymi program dla dzieci i młodzieży na antenie Telewizji Polsat. Gościem specjalnym niedzielnego odcinka będzie Tamara Gonzalez Parea, czyli „Macademian Girl”. Jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce wprowadzi dziewczyny w świat mody i polskiej blogosfery.
 

 
Tamara jest założycielką jednego z najpopularniejszych blogów w Polsce, na którym dzieli się swoimi zainteresowaniami z obszaru mody, sztuki makijażu, stylu życia, czy podróży. W programie „My3” opowie skąd wziął się pomysł na bycie blogerką:
„Założyłam bloga na 2 roku studiów. Moda zawsze mnie interesowała i potrzebowałam takiego miejsca w sieci, w którym będę dzielić się swoimi spostrzeżeniami, inspiracjami, takiego miejsca wymiany z innymi ludźmi, których też moda fascynuje. Zakładając bloga okazało się, że zajmuje mi to tyle czasu, że tak to kocham, że tak się w to wkręciłam, że nie wyobrażam sobie bez tego żyć”.
Macademian Girl powróci też do okresu dzieciństwa i zdradzi jak wyglądały jej początki z modą i ubraniami podbieranymi z szafy mamy:
„Trening czyni mistrza i tak samo jest w stylizacji – im więcej próbuję, im więcej eksperymentuję, im lepiej znam siebie tym łatwiej jest dobrać coś, w czym czuję się fantastycznie. Jako dziecko uwielbiałam się przebierać, zamykałam się na długie godziny w pokoju i eksperymentowałam z różnymi apaszkami, strojami. Moja mama często na mnie krzyczała, bo zabierałam jej coś, czego nie powinnam”.
W odcinku na najmłodszych widzów programu czeka również mnóstwo fantastycznej zabawy i niespodzianek. Ćwiczenia w grupie, praktyczne porady w kuchni oraz strefa kreatywnych zabaw z wykorzystaniem kartki papieru i ołówka to zaledwie część atrakcji przygotowanych dla widzów.
Na premierowe odcinki programu „My3” na antenie Telewizji Polsat w sobotę i niedzielę o godzinie 7:45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *