MediaWAŻNE

Magdalena Błaszczyk wraca do TV Puls

Z początkiem czerwca do Telewizji Puls dołącza Magdalena Błaszczyk, która obejmuje stanowisko Dyrektora Programowego.
 
Magdalena Błaszczyk będzie odpowiedzialna za realizację strategii programowej kanałów TV Puls i PULS 2. Zakres jej kompetencji będzie obejmować zarządzanie ramówką, nadzorowanie oferty programowej, zarządzanie procesami zakupów programowych oraz nadzorowanie kontroli merytorycznej programów i materiałów emisyjnych.
– Pani Magdalena Błaszczyk dołącza do naszego zespołu w bardzo ważnym okresie dla naszej stacji. Już teraz Telewizja Puls jest trzecią, największą w Polsce stacją komercyjną. Planowana strategia rozwoju naszych kanałów, w perspektywie następnych lat zakłada dalszą ekspansję komentuje Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.
Magdalena Błaszczyk była związana z Telewizją Puls w latach 2008 – 2013, w których pełniła stanowisko Menedżera ds. tworzenia i koordynowania ramówki, a następnie, w ramach awansu, Zastępcy Dyrektora ds. Programowych. Wcześniej, pełniła też obowiązki m.in. Sekretarza Programowego i Szefa Sekcji Koordynacji Programowej i Emisji w grupie TVN. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w branży telewizyjnej, w tym w szczególności w obszarze opracowywania strategii programowych.
Magdalena Błaszczyk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Od roku 2015 była związana z Telewizją Polską, gdzie odpowiadała m.in. za opracowywanie strategii programowej, przygotowywanie ramówki i nadzór nad redakcją jednej z anten TVP S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *