MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Magiczny koncert świąteczny rodziny Bocellich w Polsacie!

Już w pierwszy dzień świąt widzowie Polsatu obejrzą koncert z najpopularniejszymi utworami bożonarodzeniowymi, który wykona światowej sławy tenor Andrea Bocelii wraz ze swoimi utalentowanymi dziećmi: synem Matteo i córką Viginią.

 

Wzruszający i pełen magicznych momentów koncert rodziny Bocellich to obowiązkowa pozycja wśród świątecznych hitów Polsatu. Widzowie przeniosą się w świat pełen melancholii i nastrojowej muzyki.

Słynna włoska rodzina zaśpiewa między innymi nastrojowe utwory tj. znane wszystkim „Feliz Navidad”, „Joy To The World” czy chwytające za serce”Somewhere Over The Rainbow”.

Andrea Bocelli to jeden z najsłynniejszych śpiewaków operowych na świecie, a jego głos rozpozna chyba każdy, kto choć raz usłyszał „Time to say goodbye” czy „Vivo per lei” (tłum.: „Żyję dla niej”). W ślady słynnego tenora poszli także jego dwaj synowie: Amos i Matteo oraz Virginia. Pierwszy z potomków jest znakomitym pianistą i akompaniatorem. Młodszy syn Matteo, podobnie jak jego ojciec, oczarowuje wspaniałym głosem.Muzyka towarzyszy również jedynej córce Andrei. Dziewczynka od najmłodszych lat śpiewa i gra na pianinie.

Koncert zostanie wyemitowany na antenie Polsatu w pierwszy dzień świąt, o godzinie 19:20

foto. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *