MediaZapowiedzi TV

Maj z Bollywood HD (wideo)

Seria pozornie niezwiązanych ze sobą zdarzeń zmusza Agenta Vinoda do wyruszenia tropem zabójców jego kolegi. Kto występuje, nie było podane.

Zdesperowany lekarz szuka odpowiedniego dawcy nasienia dla swojej kliniki. Wkrótce spotyka mężczyznę, który wydaje się rozwiązaniem jego problemów.

Niepokorny chłopak stara się poderwać najpiękniejszą dziewczynę w szkole, która wkrótce ma wyjść za mąż. Z czasem staje się gwiazdą rocka i rujnuje swoje życie.

Komedia romantyczna o indyjskim kaskaderze, którzy szturmem podbija Hollywood, ale nie może znaleźć prawdziwej miłości. W rolach głównych: Akshay Kumar i Kareena Kapoor, gościnnie: Sylvester Stalone i Denise Richards.

Kiedy z wirtualnego świata ucieka niepokonany złoczyńca, gra wideo wymyka się twórcom spod kontroli. Wymyślony świat przeplata się z rzeczywistością. Obsada: Shah Rukh Khan, Kareena Kapoor i Arjun Rampal.

W 1947 roku, gdy ustalano granice Indii i Pakistanu, zapomniano o
zaznaczeniu wioski Paglapur. Dopiero po latach, naukowiec NASA, Agastya, wraca do wioski i do swoich korzeni, by przywrócić rodzinnym stronom, dawną chwałę i blask.

Komedia. Dwaj przyjaciele zostają zwolnieni i nagle zrywają ze sobą kontakt, gdy wychodzi na jaw, że pracowali, jako mężczyźni do towarzystwa. Występują: John Abraham, Akshay Kumar, Deepika Padukone i Chitrangda Singh.

Kino akcji. 48 godzin przed finałem turnieju krykieta na Bliskim Wschodzie znika najlepszy zawodnik reprezentacji Indii, Viraj Sharma (Saqib Saleem). Przedstawiciele rządu Indii dostają nagranie wideo, na którym anonimowy fan Reprezentacji Pakistanu twierdzi, że porwał Viraja żeby ten nie zagrał w meczu przeciwko jego drużynie.
Aby uniknąć sensacji, Minister obrony Indii wysyła do Zjednoczonych Emiratów Arabskich agenta specjalnego, Kabira Sgergilla (John Abraham), z misją odnalezienia zaginionego gracza. Kabir łączy siły z niedoświadczonym policjantem, Junaidem Ansarim (Varun Dhawan) , który co prawda nigdy nie rozwiązał żadnej sprawy ale za to doskonale zna miasto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *