MediaZapowiedzi TV

Maj na kanale Crime+Investigation Polsat

“Sprawa Iwony Wieczorek” – premiera tego głośnego serialu to jedna z majowych propozycji Crime+Investigation Polsat. Poza tą polską produkcją widzowie poznają także historie policjantów pracujących pod przykrywką, a to za sprawą programu “Tajniacy w akcji”. Piers Morgan spotka się “W cztery oczy z mordercą”, aby wysłuchać wersji wydarzeń skazanych w jednych z najgłośnieszych spraw w USA.

 

Tajniacy w akcji

Undercover: Caught on Tape

W piątki o 21:00 od 10 maja na Crime+Investigation Polsat

10×60’

“Tajniacy w akcji” przedstawiają prawdziwe historie policjantów pracujących pod przykrywką. W programie zobaczymy wywiady z detektywami, materiały wideo i nagrania audio funkcjonariuszy policji w danym momencie. To bardzo ryzykowna praca dla zaangażowanych funkcjonariuszy. Jeśli choć na chwilę zapomną, kim naprawdę są, jeden błąd może mieć poważne, a nawet śmiertelne konsekwencje.

W cztery oczy z mordercą

The Killer Interview with Piers Morgan

W czwartki o 21:00 od 16 maja na Crime+Investigation Polsat

8×60’

Piers Morgan przeprowadza wywiady z sześcioma najbardziej znanymi mordercami w USA, ale czy uda im się przekonać go, że są niewinni? Program powraca do najgłośniejszych spraw w kraju i rzuca na nie nowe światło. ​

Skazani mordercy mają jedną wspólną cechę – upierają się, że są niewinni. Podczas godzinnego wywiadu w cztery oczy, morderca ma szansę przedstawić swoją wersję wydarzeń. Ale kiedy ich czas dobiegnie końca, czy przekonają Piersa Morgana, że zostali niesłusznie skazani? A może przejrzy przez ich na wylot i będzie wiedział, że sprawiedliwości stało się zadość?

Sprawa Iwony Wieczorek

We wtorki o 22:00 od 21 maja na Crime+Investigation Polsat

3×60’

Serial “Sprawa Iwony Wieczorek” to historia zaginięcia 19-latniej dziewczyny w Trójmieście. Pytanie o to, co się stało, nadal jest otwarte.

W serialu analizowane są prawdopodobne poszlaki i śledztwo. Widzowie przyjrzą się dokładnie ostatniej nocy przed zaginięciem Iwony Wieczorek. Dowiadują się też kim była Iwona. Kiedy policja zignorowała zgłoszenie zaginięcia, sprawą zajął się detektyw Rutkowski.

Jeden z odcinków poświęcony jest początkom śledztwa dotyczącego zaginięcia 19-latki. Jak wyglądały działania policji, dlaczego były nieskuteczne i gdzie popełniono błędy. Widzowie dowiedzą się także, jak wyglądała praca prywatnego detektywa.

Morderca młodych matek

Murders at Little Bridge Farm

We wtorki o 21:00 od 28 maja na Crime+Investigation Polsat

2×60’

Program przedstawia szokującą historię sadomasochistycznego mordercy Marka Browna, jego podwójnego życia i bezprecedensowego śledztwa, dzięki któremu jego przerażające działania ujrzały światło dzienne.

Po wielu pomyłkach, skrętach w ślepy zaułek i przebadaniu niezliczonej liczby podejrzanych, trop doprowadził w końcu stróżów prawa do przełomowego momentu. Poznali oni szokującą opowieść o dwóch zdesperowanych samotnych matkach, podwójnym życiu i zbrodni.

foto. A+E Networks Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *