MediaZapowiedzi TV

Maj na kanale Epic Drama

W tym miesiącu Epic Drama szczególnej uwadze poleca następujące programy: Serial „Archie” – premiera w środę 8 maja, godz. 21:30. 2. sezon serii „Komisarz Maigret” – premiera w czwartek 2 maja, godz. 22:50.


Archie

Premiera: środa 8 maja, godz. 21:30

Sezon: 1
Liczba odcinków: 4 x 60 min
Rok: 2023

Bristol, rok 1911: młody Archie Leach dowiaduje się od ojca o śmierci matki. Chłopak znajduje nową rodzinę w trupie akrobatycznej, do której dołącza. Najpierw jedzie z akrobatami do Nowego Jorku, aby wraz z nimi grać w wodewilu, później udaje się do Hollywood, gdzie dzięki atrakcyjnemu wyglądowi i już pod nowym nazwiskiem — jako Cary Grant — trafia do świata filmu. I kiedy wszystko zaczyna się układać, początkujący aktor odbiera nieoczekiwany telefon od swojego ojca…

W 1962 roku Cary Grant, gwiazda filmowa wielkiego formatu, jest już po trzecim rozwodzie, kiedy zaczyna zabiegać o względy pięknej, młodej aktorki. Wkrótce Dyan Cannon zostaje jego czwartą żoną i matką jego jedynego dziecka, córki o imieniu Jennifer. Czy ojcostwo przyniesie mu spełnienie?

Komisarz Maigret

Premiera: czwartek 2 maja, godz. 22:50

Sezon: 2
Liczba odcinków: 2 x 90 min
Tytuł oryginalny: Maigret
Rok: 2017

Zapraszamy na kolejny sezon serii opartej na powieściach kryminalnych Georgesa Simenona. Jest to najnowsza adaptacja przygód znakomitego francuskiego detektywa Julesa Maigreta, w którego wciela się Rowan Atkinson.

W 2. sezonie żydowski handlarz diamentami zostaje zamordowany w środku nocy w odległej wiosce, na skrzyżowaniu dróg poza Arpajon — a jednym z podejrzanych jest jego sąsiad, Carl Anderson. Maigret bada także pozornie niepowiązane morderstwa hrabiny i tancerki i odkrywa mroczną tajemnicę – kobiety miały wspólną przeszłość, kiedy mieszkały w Grand Hotelu w Nicei.

foto. Epic Drama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *