MediaZapowiedzi TV

Maj na kanale FOX Comedy

Nadciąga filmowy maj na FOX Comedy, a razem z nim m.in. Will Farrell w filmie Zaginiony ląd. Film opowiada o grupie trzech naukowców dowodzonej przez niedocenianego w świecie naukowym dr. Ricka Marshalla, który od lat stara się udowodnić, że podróże w czasie są możliwe. Niestety z powodu błędu w obliczeniach Marshall, jego asystentka Holly i nieokrzesany miłośnik survivalu Will przenoszą się do innej rzeczywistości, aby odkryć świat jakiego dotąd nie znali. Gdyby jednak ktoś chciał pozostać na ziemi będzie mógł zobaczyć jak Steve Martin desperacko stara się uratować podupadającą wytwórnię filmów wciągając w to Eddiego Murphy’ego w filmie Wielka heca Bowfingera.

 

NOWE FILMY NA FOX COMEDY

ZAGINIONY LĄD
Land of the lost

ŚRODA 1 MAJA O GODZ. 22:00
SOBOTA 4 MAJA O GODZ. 15:05

Film opowiada o grupie trzech naukowców dowodzonej przez światowej sławy specjalistę dr. Ricka Marshalla (w tej roli komik Will Ferrell). Z powodu błędu w obliczeniach Marshall, jego ponętna asystentka Holly (Anna Friel) i nieokrzesany miłośnik survivalu przenoszą się do innego miejsca niż zamierzali – w zupełnie odległy, zapomniany zakątek świata. Odkrywają tam wielkie prehistoryczne stworzenia. Od tej pory są zdani tylko na siebie w walce o przetrwanie w krainie pełnej grasujących dinozaurów i fantastycznych stworzeń.  A więc bez broni, wiedzy i pomysłu na przetrwanie muszą wydostać się z niesamowitego świata pełnego drapieżnych dinozaurów, fantastycznych stworów i cudów dosłownie nie z tej ziemi. Brzmi groźnie, ale ubaw gwarantowany!

W rolach głównych: Will Ferrell jako dr Rick Marshall, Anna Friel jako Holly Cantrell, Danny McBride jako Will Stanton, Jorma Taccone jako Chaka.

WIELKA HECA BOWFINGERA
Bowfinger

PIĄTEK 3 MAJA O GODZ. 22:00
NIEDZIELA 5 MAJA O GODZ. 13:55

Bobby Bowfinger (Steve Martin) jest właścicielem podupadającej wytwórni filmowej. Pewnego dnia wpada na pomysł zrobienia filmu swoich marzeń z wielką gwiazdą. Jego wybór pada na Kita Ramseya (Eddie Murphy), który obecnie jest na fali. Mimo usilnych starań, nie udaje mu się jednak przekonać go do współpracy. Bobby nie poddaje się i… postanawia nakręcić film z Kitem bez jego wiedzy. Wmawia swojej ekipie (którą swoją drogą stworzył ze swoich zwariowanych przyjaciół i przypadkowych ludzi którzy chcą zostać aktorami), że Kit wyraził swoją zgodę na film pod warunkiem, że nie będzie widział kamery, która swoją drogą go peszy. Zaczyna się więc polowanie na aktora w miejscach, gdzie ten często się pojawia. Aktorzy Bobby’ego podchodzą do Kita, wypowiadają swoje kwestie i… odchodzą. Aktor myśli, że świat wokół niego zwariował, a on sam też niedługo oszaleje.

W głównych rolach wystąpią: Steve Martin jako Boby Bowfinger, Eddie Murphy jako Kit Ramsey, Heather Graham jako Daisy, Christine Baranski jako Carol, Jamie Kennedy jako Dave, Adam Alexi-Male jako Afrim, Kohl Sudduth jako Slater.

FILMOWA MAJÓWKA NA FOX COMEDY

MAMA DO WYNAJĘCIA
ŚRODA 1 MAJA O GODZ. 13:10

POKOJÓWKA NA MANHATTANIE
ŚRODA 1 MAJA O GODZ. 15:10
SOBOTA 4 MAJA O GODZ. 17:05

ZAGINIONY LĄD
ŚRODA 1 MAJA O GODZ. 22:00
SOBOTA 4 MAJA O GODZ. 15:05

WITAJ W DOMU, PANIE JENKINKS
CZWARTEK 2 MAJA O GODZ. 13:25

STARSZA PANI MUSI ZNIKNĄĆ
CZWARTEK 2 MAJA O GODZ. 15:40
NIEDZIELA 5 MAJA O GODZ. 21:05

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE
CZWARTEK 2 MAJA O GODZ. 22:00

MUPPETY Z KOSMOSU
PIĄTEK 3 MAJA O GODZ. 13:50
NIEDZIELA 5 MAJA O GODZ. 12:20

PIŁKI Z JAJAMI
PIĄTEK 3 MAJA O GODZ. 15:30

WIELKA HECA BOWFINGERA
PIĄTEK 3 MAJA O GODZ. 22:00
NIEDZIELA 5 MAJA O GODZ. 13:55

NA DOBRE I ZŁE
SOBOTA 4 MAJA O GODZ. 12:50

KOCHA, LUBI, SZANUJE
SOBOTA 4 MAJA O GODZ. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *