MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Majowe premiery na kanale TLC

„Jeżdżąca szafa Kasi” wyrusza w Polskę ze specjalną misją. Pełna zapału i pozytywnej energii prowadząca program odwiedzi kobiety marzące o stylizacjach, które podkreślą ich charakter i osobowość, a także atuty sylwetek.

JEŻDŻĄCA SZAFA KASI
(ang. Kasia’s Driving Wardrobe)
Premiera w piątek, 12 maja o godz. 22:3o

„Jeżdżąca szafa Kasi” wyrusza w Polskę ze specjalną misją. Pełna zapału i pozytywnej energii prowadząca program odwiedzi kobiety marzące o stylizacjach, które podkreślą ich charakter i osobowość, a także atuty sylwetek. Kasia przyjrzy się zawartości szaf Polek, zrobi porządki oraz uzupełni o brakujące „must have” każdej kobiecej garderoby.

Wszystko po to, aby szybko i łatwo tworzyć modowe zestawienia, w których panie będą czuć się jak w drugiej skórze oraz wyglądać jak milion dolarów. Stylizacje zaproponowane przez Kasię będą odzwierciedleniem tego, co bohaterkom w duszy gra. A co najważniejsze nie będą kosztować fortuny. Kasia odwiedzi kobiety w ich domach oraz zaprosi do swojego królestwa– „jeżdżącej szafy”, pełnej modowych „perełek”. Piękne dodatki, torebki i buty.

To wszystko w połączeniu z rzeczami bohaterek pozwoli stworzyć unikalne stylizacje i tchnąć nowe życie w ich dotychczasową garderobę. Uczestniczkami programu będą typowe kobiety, które za każdym razem kiedy stają przed szafą, nie wiedzą co na siebie włożyć.

SŁODKI BIZNES
(ang. Cake Boss 9)
Premiera: w niedzielę, 14 maja o godz. 17:00

Dobra informacja dla wszystkich fanów Buddy’ego Valastro! Na nasze ekrany wraca Buddy Valastro i jego ekipa, którzy znowu zaskoczą nas swoimi słodkimi wypiekami. Buddy to przecież najsłynniejszy cukiernik w całych Stanach Zjednoczonych i mistrz piekarski w Carlo’s Bake Shop w Hoboken w New Jersey.

W tej serii Buddy i jego cukiernicy stawią czoła największemu wyzwaniu w swojej karierze – upieką ciasto z efektami pirotechnicznymi. Z okazji rocznicy ślubu Mauro i Madeline dostaną zaproszenie do kociej kawiarni. Buddy przygotuje także ekstrawagancki tort flamenco. Potem będzie sędzią podczas kulinarnego starcia miejscowych policjantów i strażaków, i oczywiście przy okazji także zaprezentuje wspaniałe ciasto.

ANDRZEJ FIDYK POLECA
(ang. Andrzej Fidyk Recommends)
Premiera: w czwartek, 25 maja o godz. 21:30

Jeden z największych polskich dokumentalistów, Andrzej Fidyk zaprasza na serię wybranych przez siebie programów o kobietach z całego świata. Jako pierwszy zobaczymy „Surogatki – kwitnący biznes Indii”. To poruszający dokument o problemach matek zastępczych, od implantacji zarodka aż po narodziny dziecka. Odkąd Indie zalegalizowały zastępcze macierzyństwo, wśród Hindusek popularne stało się wynajmowanie własnego ciała na czas donoszenia ciąży. Dla wielu kobiet to szansa na spory zarobek i podniesienie statusu społecznego. To także przestrzeń dla wielu pośredników na intratny biznes.

Z kamerą odwiedzimy między innymi klinikę w Indiach, prowadzoną przez doktor Naynę Patel, w której bezdzietne pary z całego świata szukają pomocy. W tym miejscu mogą zapłacić miejscowej kobiecie, by jako matka zastępcza urodziła im dziecko. Ciężarne kobiety mieszkają w klinice, we wspólnych salach sypialnych, gdzie co miesiąc na świat przychodzi trójka dzieci. Krytycy zarzucają Patel, że jej działania są mało etyczne, a ona wykorzystuje biednych ludzi. Sama zainteresowana nie widzi w tym nic złego, bowiem jej celem jest pomaganie ludziom. Z jej wsparciem są w stanie wziąć życie w swoje ręce i zarobić pieniądze, które będą szansą na lepszą przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *