MediaZapowiedzi TV

Majowe premiery w FX i FX Comedy

W maju na kanałach FX i FX Comedy widzowie odnajdą gamę różnorodnych emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. W nowym sezonie „9-1-1” ukazano fascynujące doświadczenia służb ratowniczych, w tym policjantów, strażaków oraz dyspozytorów. Fani seriali medycznych doczekają się również nowego sezonu „Gray’s Anatomy: Chirurdzy”, przedstawiającego losy ulubionych amerykańskich lekarzy. To jednak nie koniec emocji – tych z pewnością nie zabraknie przy okazji nowych odcinków „Agenci NCIS: Hawaje”.

 

W siódmym sezonie kultowej pozycji „9-1-1” (premiery we wtorki od 7 maja o godz. 22:00 w kanale FXwidzowie wnikną w niedostępny świat służb ratowniczych, które działają w pocie czoła, by zapewnić bezpieczeństwo publiczne. Fabuła serialu ukazuje fascynującą pracę zawodową bohaterów, która przenika się z pełnym wzruszeń życiem prywatnym.

Inną, nie mniej oczekiwaną premiera maja, będzie 20. sezon „Gray’s Anatomy: Chirurdzy” (premiery w środę od 8 maja o godz. 22:00 w kanale FX). Serial skupia się na życiu osobistym i zawodowym grupy lekarzy, którzy codziennie podejmują decyzje na granicy życia i śmierci. Tak emocjonująca praca musi odcisnąć piętno na życiu prywatnym.

Pozostańmy przy elitarnych grupach zawodowych. Nowe odcinki seriali „CSI: Vegas 3″ (premiery w poniedziałki od 13 maja o godz. 22:00 w kanale FX„Agenci NCIS: Hawaje 3″ (premiery w czwartki od 23 maja o godz. 22:00 w kanale FXprzyniosą widzów w świat wyzwań, z jakimi muszą zmierzyć się agenci specjalni z różnych części Ameryki.

Na „Majówkę ze Szklaną Pułapką” zabierze nas Bruce Willis jako nieustraszony Jonh McClane (premiery trzech części od 1go do 3go maja o godz. 20:10 w kanale FX). W maju pojawi się także premierowo film “Co z oczu to z serca” (Premiera w niedzielę 26 maja o godz. 17:50).

W FX Comedy, widzowie mogą spodziewać się dwóch nowych filmów filmów: „40 dni i 40 nocy” (piątek 24 maja o godz. 22:00) oraz „Ali G” (sobota 25 maja o godz. 21:15), które zapewnią rozrywkę i humor. Nie zabraknie także “Majówki ze świrami” i filmów z serii “Jackass”, w tym „Jackass: The Movie” (cztery części codziennie od 1go do 4go maja o 22:00). Wśród wydarzeń specjalnych w FX Comedy zobaczymy sześć odcinków z cyklu „Family Guy w odległej galaktyce” (sobota 4 maja od godz. 20:00), którymi świętować będziemy Dzień Gwiezdnych wojen.

 

9-1-1 / 9-1-1: SEASON 7

Premiery we wtorki od 7 maja o godz. 22:00 w kanale FX

Najnowszy sezon otwiera historia Atheny i Bobbiego, planujących romantyczny rejs poślubny. Szybko orientują się jednak, że ich obowiązki zawodowe stawiają im kłopotliwe wyzwania. Podczas gdy odpoczynek musi poczekać, pewien cywil zostaje uwięziony wewnątrz myśliwca, a nietypowy zbieg okoliczności sprawia, że para nie może się rozdzielić. Serial “9-1-1” ukazuje codzienne wydarzenia z życia ratowników, w tym policjantów, strażaków i dyspozytorów. Mierzą się oni z najbardziej zaskakującymi i stresującymi sytuacjami, reagując na nagłe przypadki. Jednocześnie starają się poradzić sobie z osobistymi kłopotami, które nie omijają ich nawet wtedy, gdy są zajęci niesieniem pomocy innym.

GREY’S ANATOMY: CHIRURDZY / GREY’S ANATOMY

Premiery w środy od 8 maja o godz. 22:00 w kanale FX

Serial śledzi losy zespołu lekarzy pracujących w szpitalu Grey Sloan Memorial. Jego pracownicy wspierają się nie tylko zawodowo, ale także w codziennych zmaganiach. Meredith ponownie analizuje swoje życiowe plany, podczas gdy stażyści nie wiedzą, co ze sobą zrobić po stracie pacjenta. Simone i Lucas przechodzą przez prawdziwą próbę na oddziale ratunkowym. Tymczasem dalsze losy Teddy’ego w “Chirurgach” coraz bardziej się komplikują, gdy seria zmierza ku 20. sezonowi.

CSI: VEGAS / CSI: VEGAS 3

Premiery w poniedziałki od 13 maja o godz. 22:00 w kanale FX

Laboratorium kryminalistyki w Las Vegas na czele z Maxine Roby wykorzystuj najnowsze zdobycze nauki, aby znów zaprowadzić porządek w Mieście Grzechu. Gdy Josh Folsom zostaje aresztowany w związku ze śmiercią Kahna Scheftera, zespół CSI dokładnie analizuje każdy szczegół dowodów, aby ustalić ewentualną winę mężczyzny. Laboratorium kryminalistyki w Las Vegas pod kierownictwem Maxine Roby korzysta z najnowszych osiągnięć nauki, aby przywrócić porządek w Mieście Grzechu.

AGENCI NCIS: HAWAJE / NCIS: HAWAII 3

Premiery w czwartki od 23 maja o godz. 22:00 w kanale FX

Agenci NCIS z Pearl Harbor zajmują się dochodzeniami dotyczącymi przestępstw, które generują zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego. Po przejściu testów medycznych i psychologicznych Tennant zostaje zaskoczona, gdy to Sam Hanna przeprowadza ostatnią rozmowę w sprawie jej ponownego dopuszczenia do pracy. Kiedy wychodzi na jaw włamanie do rządowej bazy danych, oboje podejmują się śledztwa w celu namierzenia hakerów w Las Vegas.

CO Z OCZU TO Z SERCA / OUT OF SIGHT

Premiera w niedzielę 26 maja o godz. 17:50 w kanale FX

Jack Foley (George Clooney) jest utalentowanym włamywaczem o manierach dżentelmena. Choć odniósł wiele sukcesów w napadach na banki, zawsze działał bez użycia broni. Niemniej, kilka niefortunnych incydentów sprawiło, że trafił za kratki. Razem z przyjacielem udaje mu się uciec z więzienia na Florydzie, jednak plany zostają pokrzyżowane, gdy na ich drodze staje agentka Karen Sisco (Jennifer Lopez).

MAJÓWKA ZE SZKLANĄ PUŁAPKĄ:

SZKLANA PUŁAPKA / DIE HARD

Premiera w środę 1 maja o godz. 20:10 w kanale FX

SZKLANA PUŁAPKA 2 / DIE HARD 2

Premiera w czwartek 2 maja o godz. 20:10 w kanale FX

SZKLANA PUŁAPKA 3 / DIE HARD WITH A VENGEANCE

Premiera w piątek 3 maja o godz. 20:10 w kanale FX

 

40 DNI I 40 NOCY / 40 DAYS AND 40 NIGHTS

Premiera w piątek 24 maja o godz. 22:00 w FX Comedy

Ostatni poważny związek Matta Sulilivana skończył się katastrofą, pozostawiając po sobie jedynie serce złamane. Dwudziestokilkuletni projektant stron internetowych, Matt, odkrywa, że może znaleźć lekarstwo na ból rozstania w całkowitym poście. Postanawia złożyć obietnicę: przez 40 dni nie będzie robił nic związanego z seksem.

ALI G / ALI G INDAHOUSE

Premiera w sobotę 25 maja o godz. 21:15 w FX Comedy

Ali G mógłby być zadowolony ze swojego spokojnego życia w Staines, niewielkim miasteczku na południu Anglii. Ma babcię, ukochaną Julię, psa 2Paca i ulubione jointy. Coś lub ktoś ciągle próbuje zaburzyć jego spokój.

JACKASS STUNT – MAJÓWKA ZE ŚWIRAMI:

Premiera w od środy 1 maja so soboty 4 maja o godz. 22:00 w FX Comedy

Kręcony w różnych lokalizacjach, pełnometrażowy film na podstawie programu emitowanego w MTV, przedstawia grupę tych samych świrów, którzy pojawili się w telewizji. Choć wydaje się to niemożliwe, tym razem ekipa pokaże znacznie więcej…

JACKASS – ŚWIRY W AKCJI / JACKASS: THE MOVIE

Premiera w środę 1 maja o godz. 22:00 w kanale FX Comedy

JACKASS: ŚWIRY W AKCJI 2 / JACKASS NUMBER TWO

Premiera w czwartek 2 maja o godz. 22:00 w kanale FX Comedy

JACKASS 3 / JACKASS 3D

Premiera w piątek 3 maja o godz. 22:00 w kanale FX Comedy

JACKASS: BEZWSTYDNY DZIADEK / JACKASS PRESENTS: BAD GRANDPA

Premiera w sobotę 4 maja o godz. 22:00 w kanale FX Comedy

FAMILY GUY W ODLEGŁEJ GALAKTYCE / MAY THE 4TH

W sobotę 4 maja od godz. 20:00 w kanale FX Comedy

Wywrotowa komedia animowana w prześmiewczy i pokrętny sposób ukazuje codzienne, życiowe zmagania amerykańskiej rodziny klasy średniej. W tej serii twórcy stworzyli specyficzny pastisz kultowej sagi „Gwiezdnych Wojen”. W ramach cyklu specjalnego zostanie wyemitowanych 6 odcinków:

FAMILY GUY: BLUE HARVEST / NOWA NADZIEJA cz. 1 i cz. 2

FAMILY GUY: SOMETHING SOMETHING SOMETHING DARK SIDE / GDZIEŚ TAM,

PO CIEMNEJ STRONIE cz.1 i cz.2

FAMILY GUY: IT’S A TRAP! / TO PUŁAPKA! cz. 1 i cz.2

foto. FX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *