MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer: Nowi prowadzący DDTVN

To już oficjalne! Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania „Dzień Dobry TVN”.

 

 

DDTVN z którym widzowie spędzają poranki już od niemal 15 lat, zapowiada zmiany! W nowym sezonie do zgranej ekipy dołączą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Obydwoje z solidnym doświadczeniem telewizyjnym, dziennikarskim i znajomością programu – Małgorzata jako psycholog wielokrotnie występowała na kanapach w charakterze ekspertki, Filip jest reporterem znanym ze swojego poczucia humoru i pomysłowości. Para miała już okazję współpracować na wizji przy okazji współprowadzenia „Big Brother Nocą”. Ich wspólny debiut na antenie TVN już jesienią!

„Dzień Dobry TVN” to program, który przez lata swojej obecności na antenie nieustannie poszukuje nowości oraz wyznacza trendy. W ten sposób z powodzeniem zdobywamy zainteresowanie i uwagę widza. Zmiany w dynamicznym paśmie porannym są dobrym i nieuniknionym rozwiązaniem – mamy odwagę, by ich dokonywać jako pierwsi” mówi dyrektor programowy Edward Miszczak.

„Dzień Dobry TVN” mam zaszczyt współtworzyć od 8 lat. Do tej pory na ulicy – wśród Państwa. Rozmawialiśmy o wszystkim. Było śmiesznie, najczęściej na luzie, ale czasami też wzruszająco – bo najciekawsze scenariusze pisze życie. Teraz czas na mój nowy rozdział życia. Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę. Postaramy się z Gosią żeby nasze wydania DDTVN ładowały Was pozytywną energią na cały dzień. Damy wam tematy do rozmów w tramwaju i w pracy. Mam nadzieję, że ta energia przebije się przez szkło”. swoją nową rolę w programie komentuje Filip Chajzer.

“Dołączenie do grona prowadzących „Dzień Dobry TVN” traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery. Z tematami i osobami, którym DDTVN jest bliskie miałam okazję spotykać się m.in. jako redaktor naczelna lifestylowych serwisów kobieta.onet.pl oraz ohme.pl. Dla mnie i Filipa, najważniejsi są ludzie, o których i dla których mówimy. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni” komentuje Małgorzata Ohme.

„Dzień Dobry TVN” w ramach nowej ramówki szykuje dla swoich widzów szereg zaskakujących nowości, które będzie można śledzić na antenie już od września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *