Kultura, muzyka, kino, moda

Maraton Grozy w kinach Helios

W piątek, 7 lipca we wszystkich 42 kinach sieci Helios w całej Polsce zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach najnowszy MARATON GROZY! W jego ramach miłośnicy mocnych filmowych wrażeń zobaczą znakomitą premierę: “CZARNE PIÓRO”! Na Widzów czekać będą różne oblicza grozy w czterech filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie ich wystraszyć.
 

 

Tej nocy cykl NMF zaprosi wszystkich fanów kina grozy na pełną strachu ucztę filmową. Na ekranach pojawią się aż cztery najlepsze tytuły ostatnich miesięcy! Pierwszym z nich będzie długo wyczekiwany horror „CZARNE PIÓRO”. Następnie Widzowie zobaczą świetny „BAD TRIP” oraz „ZOMBIE EXPRESS”. W finale z ekranu straszyć będzie oparty na prawdziwej historii „BODOM”.

Taka dawka obezwładniającego strachu z pewnością jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z Widzów… Pozostaje tylko pytanie – czy fani mocnych wrażeń w kinach Helios są na to gotowi? Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „MARATON GROZY” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_grozy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *