MediaSkyShowtime

Marcel Muszelka w różowych bucikach już w SkyShowtime!

Filmowa adaptacja bestsellera New York Timesa – książki Marcel the Shell With Shoes On – od dziś dostępna wyłącznie w SkyShowtime.

 

Starający się przebić filmowiec Dean (scenarzysta i reżyser Dean Fleischer Camp) wprowadza się do wynajętego na Airbnb mieszkania i szybko odkrywa, że nie jest w nim sam. Mieszka tam już Marcel (Jenny Slate), urocza mała muszelka, wraz ze swoją babcią Connie (Isabella Rossellini) i kłaczkiem Alanem.

Niegdyś należeli do licznej społeczności muszli, ale teraz Marcel i Connie żyją samotnie, jako jedyni ocaleni z tajemniczej tragedii. Zauroczony nowym, niezwykłym przyjacielem, Dean zaczyna filmować Marcela i jego babcię, zdobywając błyskawiczną sławę w sieci, która na zawsze zmienia ich życie. Czy odkrycie nowych możliwości i rzesza superfanów wystarczą, by Marcel odnalazł utraconą rodzinę?

Wzruszająca, zaskakująca i zachwycająco wykonana produkcja Marcel Muszelka w różowych bucikach to fabularna adaptacja serii popularnych krótkich filmów Deana Fleischera Campa i Jenny Slate oraz książek z listy bestsellerów „New York Timesa”. To także debiut najpopularniejszego mięczaka internetu na wielkim ekranie. Film łączy animację poklatkową i tradycyjną oraz występy aktorskie. Główne role w tej optymistycznej i zabawnej produkcji o charyzmatycznym Marcelu grają Isabella Rossellini, Rosa Salazar, Thomas Mann i Lesley Stahl.

Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie http://www.skyshowtime.com oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł. Można skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego oraz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

foto. SkyShowtime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *