PolsatSport w TV

Marcin Kaczmarek gościem Cafe Futbol

Za nami pierwsze emocje związane z europejskimi pucharami. W Lidze Mistrzów i Lidze Europy działo się wiele, co zapowiada niezwykle interesujący sezon. Na naszym rodzimym podwórku czas na Totolotek Puchar Polski. To i dużo dużo więcej w niedzielnym Cafe Futbol.

 

 

 

 

Po pierwsze Liga Mistrzów – najbardziej prestiżowe klubowe rozgrywki piłkarskie na świecie. Już w pierwszej kolejce doszło do kilku niespodzianek, a jedną z największych była porażka obrońców tytułu, czyli Liverpoolu z Napoli.

W Cafe Futbol subiektywne podsumowanie inauguracyjnej serii gier, czyli pochwały i nagany, jak również wyróżnienia. Poza tym wróciła również Liga Europy, w której nie zabrakło ciekawych rozstrzygnięć.

Jeśli chodzi o polskie podwórko, to w zbliżającym się tygodniu wróci Totolotek Puchar Polski. W 1/32 finału zobaczymy kilka interesujących spotkań. Jednym z nich będzie mecz Widzewa Łódź ze Śląskiem Wrocław.

W Cafe Futbol mocna łódzka reprezentacja. Przede wszystkim Marcin Kaczmarek, czyli obecny trener ekipy Widzewa. Mimo młodego wieku może się on już pochwalić prowadzeniem m.in. Wisły Płock, Pogoni Szczecin czy też Lechii Gdańsk. Ponadto jednym z ekspertów będzie legenda Widzewa Tomasz Łapiński. Nie zabraknie również Romana Kołtonia oraz Cezarego Kowalskiego. Program poprowadzi Mateusz Borek.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Od około 12.25 dogrywka Cafe Futbol na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *