MediaZapowiedzi TV

Marzec na kanale CBS Reality

W marcu CBS Reality poleca uwadze premierę 7. sezonu serii „Mordercy celebryci” opowiadającej o prawdziwych zbrodniach, które trafiły na pierwsze strony gazet. Dzięki bezpośrednim i osobistym relacjom członków rodzin ofiar, ławników, przedstawicieli organów ścigania i dziennikarzy zaangażowanych w sprawę, widzowie będą mieli szansę spojrzeć na te głośne zbrodnie z bliższej perspektywy i odkryć nowe fakty. W 7. sezonie widzowie będą mogli przyjrzeć się bliżej sprawom Pablo Escobara, Dusiciela z Bostonu czy The Nurse Killer – mordercy pielęgniarek z Chicago.

 

 

 

 

 

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza także do oglądania premierowych odcinków 31. sezonu serii „48 godzin”, która bada najbardziej intrygujące sprawy dotyczące wszystkich aspektów ludzkiego życia, w tym chciwości i pasji. Na przestrzeni lat program wypracował bogatą historię oryginalnego dziennikarstwa, które pomogło oczyścić z zarzutów osoby niesłusznie skazane, doprowadziło do ponownego otwarcia i rozwiązania dawno zamkniętych spraw odmieniając życie zwykłych ludzi i ich rodzin.

W marcu zapraszamy także na nowe odcinki 2. sezonu serii „Sprawiedliwość po latach”, która podąża za byłą prokurator Kelly Siegler oraz jej zespołem śledczych i detektywów, rozprawiających się z nierozwiązanymi sprawami sprzed lat. Ze świeżym spojrzeniem na stare dowody, doskonałymi umiejętnościami w prowadzeniu przesłuchań i dostępem do zaawansowanych technologii badań DNA i testów laboratoryjnych, Siegler jest zdeterminowana, aby doprowadzić do rozwiązania sprawy, zarówno pod względem prawnym, jak i emocjonalnym. W każdym odcinku Siegler zajmuje się innym, nierozwiązanym dotąd przestępstwem ponownie badając dowody, przesłuchując podejrzanych i świadków.

SPRAWIEDLIWOŚC PO LATACH
Sezon 2C
PREMIERA
Od 29 marca do 17 maja w niedziele o 21:00

Kelly Siegler, prokurator z Teksasu, która w ciągu swojej 21-letniej kariery przeprowadziła 68 spraw dotyczących morderstw, wraz z towarzyszącą jej grupą specjalistów, pomagają lokalnym funkcjonariuszom organów ścigania i rodzinom ofiar brutalnych przestępstw dotrzeć do prawdy.

Ze świeżym spojrzeniem na stare dowody, doskonałymi umiejętnościami w prowadzeniu przesłuchań i dostępem do zaawansowanych technologii badań DNA i testów laboratoryjnych, Siegler jest zdeterminowana, aby doprowadzić do rozwiązania sprawy, zarówno pod względem prawnym, jak i emocjonalnym.

W każdym odcinku Siegler zajmuje się innym, nierozwiązanym dotąd przestępstwem ponownie badając dowody, przesłuchując podejrzanych i świadków.

W 1. odcinku tego sezonu Kelly i Abbey badają sprawę zniknięcia młodego ojca, który w 2012 roku pojechał do Idaho na spotkanie rodzinne, ale nigdy się na nim nie pojawił. Czy zespół prokurator Siegler zdoła odkryć prawdę kryjącą się za zniknięciem mężczyzny, szczególnie, że lista podejrzanych rośnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *