Zapowiedzi TV

Marzec na kanale Eurochannel

W marcu Kino Europa zaprasza na najlepsze europejskie produkcje. Tym razem zabieramy Was do Francji i Włoch. Nie przegapcie premiery Solo – jednego z najpopularniejszych i najbardziej docenianych włoskich seriali!
 

SOLO
W ciągu ostatnich sześciu lat Marco Solo z powodzeniem infiltrował środowisko włoskiego syndykatu. Wszystko komplikuje się gdy Interpol prosi go o pomoc przy ujęciu przywódcy jednej z najgroźniejszych grup przestępczych.
Marco musi wejść w szeregi i zdobyć zaufanie ‘Ndranghety, jednej z najniebezpieczniejszych rodzin mafijnych. Kino Europa zaprasza to południowych Włoch na spotkanie z Marco Solo. Czytaj więcej
TAJEMNICE BORGO LARICI
Tajemnica skrywana w Borgo Larici ujrzy w końcu światło dzienne. Francesco poskłada wszystkie fragmenty układanki i pozna prawdę o rzekomym samobójstwie matki.
Nie przegapcie ostatnich odcinków Tajemnic Borgo LariciCzytaj więcej
POŚCIG
Luis został właśnie milionerem, ale najgorsze dopiero przed nim, bo majątek zdobył co najmniej nielegalnie. Pewnego dnia, korzystając z okazji, postanowił ukraść gotówkę z samochodu firmy, dla której pracował.
Zaczyna się polowanie na Luisa i… pięć milionów euro. Kino Europa zaprasza na Pościg!
 Czytaj więcej 
DUET
Tych dwóch mężczyzn nosi to samo imię i na tym kończy się lista ich cech wspólnych. François jest zupełnie inny niż… François. A może jednak nie?
Młodszy z nich skończył właśnie 21 lat i szuka nowych możliwości. Starszy jest zgryźliwym emerytem. Przeznaczenie połączy ich na zawsze. Kino Europa zaprasza na Duet, niezwykłą komedię o sile przyjaźni. Czytaj więcej 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *