PolsatSport w TV

Mecze eliminacyjne Polski z Macedonią Północną i Izraelem w Polsacie Sport

Już w najbliższy piątek, o godzinie 20:35 w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020 Reprezentacja Polski zmierzy się w wyjazdowym meczu z Macedonią Północną. Spotkanie skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. A już w poniedziałek o 20:35 drużyna Jerzego Brzęczka powróci na Stadion PGE Narodowy by tam zmierzyć się z drużyną Izraela. Mecz będą komentować Mateusz Borek i Andrzej Niedzielan. Pozostałe spotkania trzeciej i czwartej kolejki eliminacji na sportowych antenach Polsatu.

 

 

Po meczach z Austrią i Łotwą na drodze do finałów Mistrzostw Europy staną Macedonia Północna i Izrael, który powoli zaczyna wyrastać na ”czarnego konia” Grupy G. Czy zespół z Robertem Lewadowskim na czele będzie w poniedziałek cieszyć się z kompletu punktów po czterech kolejkach eliminacji do Euro 2020?

Pierwszy mecz, z Macedonią Północną, Reprezentacja Polski rozegra już w najbliższy piątek na stadionie Tosze Proeski w Skopje, na którym w 2017 miał miejsce rozgrywano mecz o Superpuchar Europy, w którym Real Madryt wygrał z Manchesterem United 2:1.

Transmisja spotkania Macedonia Północna-Polska od godziny 20:35 na antenie Polsatu Sport.

Mecz skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a relacje reporterskie z murawy stadionu przygotuje Roman Kołtoń.

Studio przedmeczowe w Polsacie Sport od godziny 18:00. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Paweł Golański i Dariusz Wdowczyk. Przeglądu prasy dokonazaprezentuje Justyna Kostyra, a ciekawostki i porównania związane z piątkowym przedstawi meczem  Szymon Rojek. Natomiast najciekawsze akcje w przerwie oraz po spotkaniu Reprezentacji Polski przeanalizują Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

Trzy dni później, w poniedziałek, 10 czerwca Biało-Czerwoni powrócą na PGE Narodowy, gdzie będą podejmować Izrael. Początek transmisji spotkania, które Mateusz Borek skomentuje wraz z Andrzejem Niedzielanem, od godziny 20:35 w Polsacie Sport. Relacje reporterskie przygotują Marcin Feddek i Justyna Kostyra.

Studio przedmeczowe prosto ze Stadionu PGE Narodowego już od godziny 18:00 w Polsacie Sport  poprowadzi Tomasz Smokowski. Wśród jego gości: Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Adam Matysek, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski i Tomasz Łapiński. Przegląd prasy oraz wieści z mediów społecznościowych ze studia Polsatu Sport przedstawi Aleksandra Szutenberg, porównania i ciekawostki związane ze spotkaniem Polska-Izrael zaprezentuje Przemysław Iwańczyk, a Marcin Lepa i Dariusz Wdowczyk przedstawią widzom najbardziej interesujące akcje pomeczowe.

Pozostałe mecze trzeciej i czwartej kolejki eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020 na sportowych antenach Polsatu.

Skróty spotkań w piątek, sobotę, poniedziałek oraz wtorek od  godziny 23:30 na antenie Polsatu Sport w Magazynie Eliminacji Mistrzostw Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *