Sport w TVTVP

Mecze Rakowa Częstochowa w 2. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów 2023/24 w TVP

Gratka dla polskich kibiców piłki nożnej. Kolejne mecze Rakowa Częstochowa w eliminacjach Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć na antenach Telewizji Polskiej. Pokażemy nie tylko spotkanie domowe mistrza Polski, ale także to wyjazdowe. Kiedy i gdzie oglądać?

 

Raków Częstochowa z przytupem rozpoczął przygodę w eliminacjach do Ligi Mistrzów. W 1. rundzie mistrz Polski pokonał w dwumeczu Florę Tallinn po zwycięstwach 1:0 u siebie i 3:0 na wyjeździe. W dalszej części rywalizacji poprzeczka idzie jednak znacznie wyżej.

W 2. rundzie na częstochowian czeka już Karabach. Zespół z Azerbejdżanu w pierwszym dwumeczu pokonał Lincoln (2:1, 4:0). Mistrzowie Polski muszą spodziewać się znacznie trudniejszej przeprawy niż w starciu z klubem ze stolicy Estonii.

To będzie kolejna bardzo ważna rywalizacja dla polskiego futbolu. W pierwszym starciu w ramach 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów Raków Częstochowa podejmie Karabach u siebie. Jego początek zaplanowany jest na środę 26 lipca na godz. 20:15.

Rewanż zostanie rozegrany tydzień później. Karabach podejmie Raków u siebie w środę 2 sierpnia. Transmisja obu spotkań na antenach Telewizji Polskiej!

Terminarz spotkań polskich drużyn w europejskich pucharach w sezonie 2023/24

◾ 26 lipca: Raków Częstochowa – Karabach (Transmisja w TVP)

◾ 2 sierpnia: Karabach – Raków Częstochowa (Transmisja w TVP)

◾ 27 lipca: Lech Poznań – Kauno Zalgiris (Transmisja w TVP)

◾ 3 sierpnia: Kauno Zalgiris – Lech Poznań

◾ 27 lipca: Ordabasy – Legia Warszawa (Transmisja w TVP)

◾ 3 sierpnia: Legia Warszawa – Ordabasy (Transmisja w TVP)

◾ 27 lipca: Linfield – Pogoń Szczecin (Transmisja w TVP)

◾ 3 sierpnia: Pogoń Szczecin – Linfield (Transmisja w TVP)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *