Kultura, muzyka, kino, moda

Michael Patrick Kelly na 30. Pol’and’Rock Festival! (wideo)

Irlandzko-amerykańska gwiazda rocka, Michael Patrick Kelly, dołącza do line-upu 30. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Pora przygotować się na niezapomniane wrażenia muzyczne i inspirujące przesłanie pokoju, tolerancji i równości!

 

Michael Patrick Kelly, znany z takich hitów jak „Beautiful Madness”, „Throwback” i „Blurry Eyes” jest twórcą, który w swojej sztuce doskonale potrafi balansować między artystyczną integralnością, emocjonalnym przesłaniem i pop-rockowymi zabiegami produkcyjnymi. Jego kariera, która zaczęła się od kultowego kolektywu rodzinnego The Kelly Family, obejmuje sprzedaż ponad 20 milionów płyt oraz współpracę z artystami z różnych gatunków muzycznych. Działalność artystyczna M.P Kelly’ego jest dowodem zarówno niezwykłej muzycznej wszechstronności, jak i zaangażowania w aktywizm społeczny. Działający społecznie od wielu lat, podróżuje po całym świecie, budując mosty ponad granicami politycznymi i przeciwko społecznym wykluczeniom – między innymi za pomocą swojego projektu #PeaceBell.

Michael Patrick Kelly nie tylko tworzy muzykę, ale także dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako trener w popularnych programach telewizyjnych, takich jak „The Voice of Germany” i „Sing meinen Song”. Jego charakterystyczny głos obejmujący aż cztery oktawy, charyzmatyczna prezencja sceniczna i autentyczny kontakt z publicznością sprawiają, że każdy jego koncert to niezapomniane przeżycie. Podczas ostatniej trasy koncertowej „B.O.A.T.S” (Based On A True Story) obejmującej 55 elektryzujących występów w całej Europie, Michael przyciągnął na swoje występy ponad 300 000 widzów.

Pora przygotować się na niezapomniane chwile, pełne wzruszeń i energetycznych rytmów! Koncert M.P Kelly’ego będzie wspólną celebracją muzyki, pokoju, tolerancji i równości!

 

 

30. Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki!

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival! Ogłoszonymi do tej pory zespołami są m.in: Flogging Molly, T.LoveGuano ApesFlapjackClawfingerSick Of It AllCelKiltMotionless in WhiteElectric CallboyMyrathKasia KowalskaThe WarningLess Than JakeMEUTEModestepEnejOrkiestra Dorosłych DzieciPaktofonika Live BandMery SpolskyZenek KupatasaComaTransgresjaKrzysztof Sokołowski i Rotting Christ!

foto. materiały prasowe artysty

źródło. WOŚP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *