Radio

Michał Żebrowski i dziennikarze Radia ZET w słuchowisku “Opowieść wigilijna”

Radio ZET ma wyjątkowy prezent świąteczny dla swoich słuchaczy. W Wigilię na antenie stacji zostanie wyemitowane słuchowisko radiowe – „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa w nowej zaskakującej odsłonie.

 

W rolę narratora wcieli się Michał Żebrowski. Obok niego wystąpią dziennikarze Radia ZET, w tym: Marcin Sońta, Ewelina Pacyna, Agnieszka Kołodziejska, Szymon Majewski, Marek Starybrat, Marcin Wojciechowski, Kamil Baleja i wiele innych osób znanych z anteny.

“Opowieść wigilijna” obchodzi w tym roku 180. rocznicę powstania. To jedno z najbardziej znanych opowiadań, uchodzące za arcydzieło literatury światowej. Pomimo upływu lat wciąż jego przesłania pozostają aktualne, a dzieło Dickensa nie przestaje zachwycać i inspirować kolejne pokolenia czytelników.

Premiera 15-odcinkowego słuchowiska w Radiu ZET już rano w niedzielę, 24 grudnia. Dla uważnych słuchaczy stacja przygotowała piękne wydania książki „Opowieść wigilijna” z autografami Michała Żebrowskiego i dziennikarzy Radia ZET. Zadaniem będzie wychwycenie elementów, które nie pasują do całości.

foto. Grupa Eurozet

Jeden komentarz do “Michał Żebrowski i dziennikarze Radia ZET w słuchowisku “Opowieść wigilijna”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *