MediaZapowiedzi TV

Miki i przyjaciele z nowymi przygodami w lutym na Disney Junior

Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald, Goofy, Daisy i Pluto powracają na ekrany z nowymi przygodami. Premierowy odcinek serialu animowanego dla dzieci „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” pojawi się na antenie Disney Junior 3 lutego o godzinie 16:30. Ukochane przez dzieci i rodziców postacie wyruszą po nowe, pełne muzyki i tańca przygody, ucząc i bawiąc najmłodszych.

 

 

 

 

Program „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat i łączy ze sobą elementy dwóch niezwykle popularnych serii: „Miki i raźni rajdowcy” i „Klub przyjaciół Myszki Miki”. Każdy odcinek zawiera dwie 11-minutowe historie oraz przerwę taneczną w połowie odcinka, w której Miki i jego gang zapraszają widzów do tańca przy odświeżonej wersji ukochanej przez najmłodszych piosenki „Hej ho!”.

Nowe przygody Myszki Miki i przyjaciół to dobrze znane postacie, wpadające w ucho melodie, pytania i zagadki angażujące młodych widzów, czyli wspierająca rozwój dzieci rozrywka, która łączy w sobie zabawę i naukę. Dzięki nowym odcinkom najmłodsi nauczą się liczyć, poznają alfabet i kolory oraz podstawy geografii czy przyrody na podstawie takich tematów jak życie na wsi, budownictwo czy biwakowanie.

Przygody Myszki Miki są od lat najchętniej oglądanymi programami dla dzieci na świecie. „Miki i raźni rajdowcy” i „Klub przyjaciół  Myszki Miki”wspólnie zgromadziły ponad 680 milionów wyświetleń na YouTube, a sama oryginalna piosenka „Hej ho!” zdobyła ponad 47 milionów odsłon.

Twórcami programu są nominowani do nagrody Emmy autorzy innych popularnych produkcji kanału Disney Junior “Klub przyjaciół Myszki Miki” oraz “Jake i piraci z Nibylandii”: Rob LaDuca (producent wykonawczy), Mark Seidenberg (producent wykonawczy, nadzór nad scenariuszem) oraz Thomas Hart (scenarzysta). Program “Myszka Miki: Zamieszani w przygody” jest produkcją Disney Television Animation.

W polskiej wersji językowej będziemy mogli usłyszeć dobrze znane nam głosy ukochanych postaci Disneya, których po raz kolejny użyczą mistrzowie dubbingu: Kacper Kuszewski (jako Myszka Miki), Krzysztof Tyniec (jako Goofy), Jarosław Boberek (jako Kaczor Donald) i Beata Wyrąbkiewicz (jako Myszka Minnie).

Premiera serialu animowanego Myszka Miki: Zamieszani w przygody na kanale Disney Junior zaplanowana jest na 3 lutego o 16:30.

Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 16:30 przez kolejne trzy tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *