MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Miłość na zakręcie” – Nowe odcinki w iTVN

Od poniedziałku do piątku o godzinie 15.45 (CET – Berlin, Paryż), 15.40 (CDT – Chicago) i 16.40 (EDT – Nowy Jork, Toronto) zapraszamy na nową telenowelę w ITVN. „Miłość na zakręcie” to historia taksówkarza, który wpada w sidła dramatycznej intrygi i wielkiej miłości.

Martin Montana przed piętnastoma laty stracił swoją piękną żonę, Agustinę, w której zakochany był do szaleństwa. Z ich związku pozostał mu syn, Diego, który również pracuje jako taksówkarz, ale marzy o karierze modela. Pewnego dnia Martin dostrzega na ulicy pobitą kobietę, Tanię, która do złudzenia przypomina jego żonę. Nawiązuje się między nimi relacja pełna sympatii i przyjaźni. Martin nie wie jednak, że znajomość z Tanią doprowadzi do wielu wstrząsających zmian w jego życiu.

Życiowe dramaty czekają również syna Martina. Diego, zakochany w młodej dziewczynie Emie, jest również zafascynowany jej matką, Lucią. Oni, jak również Tania i Martin, zmierzają prosto w ręce tajemniczego Cesara Morettiego, który konstruuje skomplikowaną intrygę. Moretti znał kiedyś Martina i ma z nim do wyrównania sporo rachunków. Jak się jednak okazuje, Tania także ma wiele rzeczy do ukrycia. Czy Martin ulegnie jej i czy kiedykolwiek dowie się, co naprawdę stało się z Agustiną?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *