Internet & Gry - ReklamaSport w TV

Misja Futbol od 2 marca w nowej odsłonie w Onet.pl i Kanale Sportowym

Program Misja Futbol w nowej odsłonie zadebiutuje w poniedziałek, 2 marca o godz. 10:30 w Onet.pl oraz na Kanale Sportowym na platformie YouTube. Nowymi prowadzącymi program będą Mateusz Borek oraz Tomasz Smokowski.

 

 

 

 

Nowa Misja Futbol w wiosennej ofercie programowej Onetu jest koprodukcją Onetu i Kanału Sportowego. Program w nowej formule – z dwoma prowadzącymi – Mateuszem Borkiem oraz Tomaszem Smokowskim – będzie emitowany w każdy poniedziałek o godz. 10:30 w Onecie oraz na Kanale Sportowym. Stałym gościem, znanym już widzom z Misji Futbol, będzie Dariusz Szpakowski
z Telewizji Polskiej.

– Misja Futbol to zdecydowanie najciekawszy format o futbolu w internecie. Na przestrzeni lat Misja Futbol zjednała sobie rzeszę wiernych fanów, którzy początku tygodnia nie wyobrażają sobie bez tego programu. Nowością będzie dwóch prowadzących. Dziennikarze sportowi Mateusz Borek i Tomasz Smokowski są gwarancją bezkompromisowych komentarzy i opinii co jeszcze bardziej zdynamizuje program mówi Dariusz Zieliński, Dyrektor Zarządzający segmentu sportowego RASP.

– Pierwsze wrażenie? Zwyczajny program. Bo przecież kilku gości siedzi przy stole i rozmawia na luzie o piłce. A może to czyni go nadzwyczajnym, że każdy z widzów ma wrażenie, że w każdej chwili się może do nas dosiąść, pogadać z nami merytorycznie o piłce i jeszcze się dobrze pośmiać? Nie ma u nas podziałów. Ani pokoleniowych, ani związanych z przynależnością do różnych mediów. Cieszę się, że wracamy. Tacy sami. Ale jednak troszkę inni. Mamy parę niespodzianek zapowiada Mateusz Borek, nowy prowadzący Misję Futbol. – Jestem podekscytowany, mam wręcz tremę i nie mogę się już doczekać startu. Zróbmy to! – dodaje Tomasz Smokowski.

Za obsługę reklamową projektu odpowiadają Biuro Reklamy Ringier Axel Springer Polska i Sport Brokers, będący częścią grupy Arskom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *