Technologia - Promocje

Mobilny głośnik Funky BT marki Hykker w Biedronce

Już w najbliższy poniedziałek 17 lipca do oferty sklepów Biedronka trafi głośnik bezprzewodowy Funky BT o sumarycznej mocy 6W (2 x 3W), znanej marki Hykker. Urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów w pięciu atrakcyjnych kolorach będzie dostępne w wyjątkowej cenie 49,99 zł.
 
Głośnik Funky BT to urządzenie przenośne stworzone z myślą o miłośnikach muzyki, którzy nie chcą się rozstawać z ulubionymi piosenkami. Zdalne odtwarzanie utworów zapewnia wbudowany moduł Bluetooth umożliwiający połączenie ze smartfonem, tabletem lub laptopem. Głośnik sprawdza się także jako samodzielne urządzenie do słuchania muzyki w formacie MP3 z karty microSD, dzięki wbudowanemu czytnikowi kart pamięci do 32 GB.
Na szczególną uwagę zasługuje jakość muzyki wydobywająca się z dwóch niezależnych głośników o sumarycznej mocy 6W. Odtwarzane utwory cechują się dobrym i głośnym brzmieniem.
Funky BT ma wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 500 mAh, dostarczający energii nawet na 5 godzin ciągłej pracy. Dodatkowo w głośniku znajdują się złącza USB i mini-jack 3.5 mm, do których można podpiąć np. słuchawki.
Obudowa urządzenia ma oryginalny design i została wykonana z solidnego tworzywa, podobnie jak czarna maskownica głośnika. Jego łatwa i intuicyjna obsługa możliwa jest dzięki estetycznym przyciskom umieszczonym na boku kolumny. Urządzenie ma poręczny kształt i uchwyt do zawieszania, co dodatkowo ułatwia jego wykorzystanie. Komfort użytkowania zwiększa także lektor wypowiadający komunikaty głosowe w języku polskim, prowadzący przez proces parowania go ze smartfonem poprzez moduł Bluetooth.
Głośnik Funky BT będzie dostępny w 5 kolorach: białym, czarnym, turkusowym, czerwonym i żółtym, odpowiadającym różnym upodobaniom klientów.
Urządzenie posiada znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności.
Głośnik Funky BT w cenie 49,99 zł będzie dostępny we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 17 do 30 lipca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *