Zapowiedzi TV

Moc atrakcji w wakacyjnym wydaniu iTVN

Brak planów na wakacje? Nic straconego, bo widzowie ITVN na pewno nie będą się z nami nudzić. Już od rana zaczynamy z dużą dawką energii i inspiracji razem z prowadzącymi „Dzień Dobry Wakacje”. Dostarczymy również niezapomnianych emocji, których nie zabraknie w „Na Wspólnej”, czy „Kuchennych rewolucjach”, by wreszcie przekazać podręczny pakiet wiedzy podczas emisji najlepszych programów TVN Turbo oraz TVN Style. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że ten czas warto spędzić z ITVN?
 
Zachęcamy do lektury!
Każdy weekend lata proponujemy rozpocząć razem z ekipą „Dzień Dobry Wakacje” o godz. 8.30 (CET – Berlin, Paryż), 8.00 (CDT – Chicago) i 9.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Nasi prowadzący już od samego rana zainspirują widzów najciekawszymi informacjami ze świata, smacznymi przepisami i niesamowitymi historiami. Zabiorą także Państwa na chwilę relaksu do Kołobrzegu, Uniejowa, Kazimierza Dolnego oraz Krakowa. Tego nie można przegapić!
Jednak wakacje to nie tylko czas na odpoczynek, ale przede wszystkim rozrywkę. Dlatego w ITVN przygotowaliśmy szereg propozycji, przy których po prostu nie da się przejść obojętnie. W niedziele do akcji wkroczy niezastąpiona Dorota Szelągowska. Już szósty sezon urządza Polaków i zachęca ich do zmian w swoim otoczeniu. Jakie niespodzianki przygotowała tym razem? O tym przekonają się Państwo, oglądając program „Dorota Was urządzi” o godz. 10.55 (CET), 10.15 (CDT) i 11.15 (EDT).  Dzień później nasza „Beauty ekspertMagdalena Kanoniak o godz. 15.20 (CET), 15.15 (CDT) i 16.15 (EDT) udowodni, że można być piękną bez wychodzenia z domu. Oprócz tego perfekcyjna Małgorzata Rozenek doradzi jak żyć pięknie i „W dobrym stylu” we wtorki o godz. 21.00 (CET) oraz w czwartki o godz. 22.05 (CDT) i 23.05 (EDT). A tym Paniom, które od jakiegoś czasu zadają sobie pytanie „W czym do ślubu?”, niezawodna ekspertka, Izabela Janachowska pomoże znaleźć idealną suknię. Na premierowe odcinki zapraszamy w niedziele od 30 lipca o godz. 18.35 (CET), 18.35 (CDT) i 19.35 (EDT).
Tego samego dnia Rafał Jemielita, Jarek Maznas, Patryk Mikiciuk i Marcin Prokop szczerze i bez ogródek odkryją wady samochodów, które pojawią się w programie „Automaniak” od 2 lipca godz. 18.00 (CET – Berlin, Paryż), 18.00 (CDT – Chicago) i 19.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Dużej dawki wiedzy dostarczy także kolejny program TVN Turbo – „Wypadek – przypadek”. W każdy wtorek od 11 lipca o godz. 15.20 (CET), 15.15 (CDT) i 16.15 (EDT) zaprezentujemy i omówimy zdarzenia drogowe, wypadki i tragedie. A jeśli jesteśmy przy kolizjach to nie może zabraknąć dokumentalnej serii „Uwaga! Pirat”. W czwartki od 20 lipca o godz. 21.00 (CET) oraz we wtorki od 18 lipca o godz. 23.00 (CDT – Chicago) i 0.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) będą mieli Państwo okazję towarzyszyć w pracy funkcjonariuszom drogówki podczas ich codziennych patroli na polskich drogach.
Prze całe wakacje w każdą niedzielę o godz. 20 (CET), 20.00 (CDT) i 21.00 (EDT) Magda Gessler uraczy widzów nowymi pomysłami na „Kuchenne rewolucje”. Bohaterowie z „Na Wspólnej” zapewnią w te gorące wieczory dreszczyk emocji i chwile wzruszenia od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10 (CET), 20.05 (CDT) i 21.05 (EDT). Zaś tajemniczy „Komisarz Montalbano” co tydzień wciągnie widzów w niejedną kryminalną zagadkę, do której rozwiązania zachęcamy w niedziele o godz. 21.30 (CET), 20.55 (CDT) i 21.55 (EDT).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *