PolecaneSieci kabloweSport w TV

Motowizja dołącza do Netii

Od 23 czerwca największe emocje motoryzacyjne jakie dostarcza Motowizja, przeżywać mogą także abonenci oferty telewizyjnej Netii. Widzowie obejrzą m.in. serię wyścigową Monster Energy NASCAR Cup Series, DTM, ADAC GT Masters, a także relacje z rajdów WRC czy wyścigów Formuły E. Motowizja dostępna jest w pakiecie Sport i Emocje Plus na pozycji 81. Dodatkowo wszyscy abonenci będą mogli oglądać Motowizję przez miesiąc bez dodatkowych opłat.

 

 

 

Po dołączeniu do platformy player.pl w marcu tego roku, Motowizja powiększa zasięg i od 23 czerwca dostępna jest w Netii.

– Motowizja stale powiększa swój zasięg i od teraz dostępna jest także dla abonentów Netii. Nieustannie staramy się docierać do jak największej liczby fanów sportów motorowych. Motowizja jako jedyny kanał w Polsce umożliwia widzom śledzenie najpopularniejszych wyścigów w Stanach Zjednoczonych, czyli Monster Energy NASCAR Cup Series i to na żywo. Oprócz tego widzowie oglądać mogą podsumowania z rajdowych mistrzostw świata (WRC) i wyścigów Formuły E, a także takie zmagania jak DTM czy ADAC GT Masters. Dla fanów dwóch kółek polecamy program Przyjazne Motocyklistom oraz Motoślad prowadzony przez Aleksandra „Ostrego” Ostrowskiego. Amatorzy programów o samochodach śledzić mogą np. Motojazdę – Garaż Motowizji, gdzie testujemy nowości oraz kultowy już Na Osi z Piotrem Zeltem. To tylko część z wielu propozycji dostępnych w Motowizji przez 24 godziny a dobęmówi Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o.

Kanał oglądać można w pakiecie Sport i Emocje Plus na pozycji EPG: 81

Przez pierwszy miesiąc Motowizja jest dostępna dla wszystkich abonentów Netii w ramach okna otwartego. Poza tym każdy nowy abonent operatora będzie mógł bezpłatnie testować kanał przez pierwszy miesiąc umowy.

Jeden komentarz do “Motowizja dołącza do Netii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *