MediaZapowiedzi TV

MTV EMA 2024 w Manchesterze

MTV EMAs 2024 odbędzie się w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. W ramach 30. edycji wydarzenia, jest to pierwszy raz, kiedy święto muzyki odbędzie się w tym mieście.. Transmisja z nowej areny Co-op Live w Manchesterze odbędzie się na antenie MTV w ponad 150 krajach w niedzielę 10 listopada.

 

MTV EMAs to jedno z największych globalnych świąt muzyki, które łączy lokalnych i międzynarodowych artystów, dostępne dla fanów z całego świata. Z kolei Manchester to dynamiczne i innowacyjne miasto, które posiada infrastrukturę pozwalającą na zorganizowanie wydarzenia muzycznego na miarę MTV EMAs.

Fani mogą śledzić wszystkie informacje o MTV EMAs, odwiedzając https://www.mtvema.com/, obserwując show na Facebooku, X, Snapchacie, Instagramie i TikToku oraz w wątkach pod hashtagiem #MTVEMA.

O MTV EMAs 2024 

MTV EMAs 2024 będzie transmitowane NA ŻYWO na całym świecie w niedzielę, 10 listopada z Manchesteru w Wielkiej Brytanii. Jedno z największych globalnych wydarzeń muzycznych, łączące artystów z całego świata, MTV EMAs oferuje fanom unikalne doświadczenie w ramach globalnej sieci MTV w niemal 150 krajach. Śledź @MTVEMA na Facebooku, X, Snapchacie, Instagramie i TikToku, i dołącz do wątków z hashtagiem #MTVEMA. Producentami Wykonawczymi MTV EMA 2024 są Bruce Gillmer i Richard Godfrey, zaś Producentkami – Debbie Phillips i Chloe Mason.

foto. MTV Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *