MediaZapowiedzi TV

Na straży prawa – nowy blok tematyczny od 3 maja na CBS Reality

3 maja na antenie CBS Reality zadebiutuje nowy blok tematyczny. Codziennie od 16:00 do 21:00 kanał emitować będzie programy przybliżające pracę służb stojących na straży prawa. W ramach bloku będzie można zobaczyć uznane i lubiane serie pokazujące codzienność funkcjonariuszy służb granicznych w różnych zakątkach świata, którzy odprawiają podróżnych, kontrolują towary, zajmują się nielegalnymi imigrantami oraz potencjalnymi zagrożeniami terrorystycznymi i biologicznymi. Na antenie pojawią się także produkcje poświęcone pracy mundurowych patrolujących zatłoczone ulice wielkich miast.

 

W maju w ramach bloku tematycznego „Na straży prawa” będzie można śledzić zmagania funkcjonariuszy dbających o nasze bezpieczeństwo w takich programach jak: „Strzegąc granic”; „Na straży amerykańskich granic”; „Gliniarze na motocyklach” oraz „Rutynowa kontrola trzeźwości”.

STRZEGĄC GRANIC

Osadzony w Nowej Zelandii program śledzi pracowników służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie.

Kamery przez całą dobę obserwują pracę wyspecjalizowanych funkcjonariuszy straży granicznej. W każdym z odcinków widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo granic, które zawsze muszą być o krok przed przemytnikami, by przechwycić nielegalne narkotyki, niezgłoszone produkty żywnościowe, rośliny, czy będące pod ochroną zwierzęta sprytnie ukryte w paczkach i listach, bagażach przyjezdnych, częściach samochodów, zabawkach, a nawet guzikach od koszuli.

NA STRAŻY AMERYKAŃSKICH GRANIC

Seria śledzi pracę funkcjonariuszy Urzędu ds. Ochrony Celnej i Granic Stanów Zjednoczonych, którzy odprawiają podróżnych zarówno na lądowych przejściach granicznych, jak i w portach lotniczych, kontrolując towary i zabezpieczając najdłuższą granicę państwową na świecie.
Ich praca nigdy nie jest nudna. Codziennością pracowników Urzędu jest poszukiwanie osób nielegalnie przybywających do USA, przemytników broni, narkotyków czy pieniędzy.

NA STRAŻY PRAWA

Dzienna liczba osób przybywających do Australii drogą morską i powietrzną przekracza
20 tysięcy. Ile z nich jest naprawdę tym, za kogo się podają? Funkcjonariusze służb granicznych chronią Australię przed nielegalnymi imigrantami, narkotykami i potencjalnymi terrorystami.

GLINIARZE NA MOTOCYKLACH

Seria opowiada o elitarnej grupie wysoko wykwalifikowanych i znakomicie wyszkolonych oficerów patrolujących ruchliwe ulice Sydney. Gliniarze na motocyklach zabierają nas na przejażdżkę zatłoczonymi ulicami Sydney, gdzie podczas patrolu zatrzymują łamiących przepisy kierowców.
Dzięki kamerom zainstalowanym na motocyklach i kaskach policjantów widzowie mogą znaleźć się w środku akcji, śledząc ich zmagania z łamiącymi prawo kierowcami, niebezpieczne sytuacje na drogach, do których zmotoryzowani funkcjonariusze próbują nie dopuścić, czy brawurowe pościgi za uchylającymi się od kary piratami drogowymi.

RUTYNOWA KONTROLA TRZEŹWOŚCI

Seria przedstawia zakulisowe spojrzenie na pracę jednostek policji przeprowadzających rutynowe kontrole trzeźwości wśród kierowców w Sydney.

Na codzienne spotkania z funkcjonariuszami dbającymi o nasze bezpieczeństwo w bloku tematycznym „Na straży prawa” zapraszamy od 3 maja codziennie od 16:00 do 21:00.

Na nowy blok tematyczny „Na straży prawa” CBS Reality zaprasza od 3 maja codziennie od 16:00 do 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *