Disney+MediaZapowiedzi TV

Najchętniej oglądany w Disney+ serial Marvela powraca! „Loki 2” już na platformie!

Już dziś uwielbiany przez fanów serial „Loki” powraca w drugim sezonie głośnej produkcji osadzonej Marvel Studios. Tytułowy bohater, w którego ponownie wcielił się Tom Hiddleston, będzie musiał się zmierzyć ze skutkami decyzji podjętych w poprzedniej części produkcji. Pierwszy odcinek właśnie pojawił się na platformie Disney+.

 

Najnowszy serial będący częścią Filmowego Uniwersum Marvela, już dziś debiutuje w Disney+. Mowa tu o drugiej części produkcji „Loki”. Pierwszy sezon serialu do dzisiaj jest najchętniej oglądanym w Disney+ serialem Marvel Studios. Jednocześnie jest to produkcja, na którą czeka olbrzymia rzesza fanów, czego dowodzi rekord, który pobił zwiastun serialu w serwisie You Tube. Materiał wyświetlono ponad 80 milionów razy. Żaden inny zwiastun serialu Disney+ nie osiągnął takiej liczby.

Po burzliwym zakończeniu 1 sezonu, uwielbiany przez fanów nordycki bóg podstępu i brat jednego z Avengersów powróci, by stawić czoła chwiejącemu się porządkowi całego multiwersum. Lokiemu (Tom Hiddleston) towarzyszyć będzie Mobius (Owen Wilson) i Łowca B-15 (Wunmi Moskau). Wspierał ich będzie także Uroboros grany przez Ke Huy Quana. Nie zabraknie też Sylvie (Sophia di Martino) – wariantu Lokiego, z którym nordyckiego boga łączą szczególne relacje.

Akcja drugiego sezonu serialu rozpoczyna się dokładnie w momencie szokującego zakończenia poprzedniej części. Przez kolejne sześć odcinków bohaterowie będą zmagać się z niekontrolowanymi rozgałęzieniami w multiwersum i widmem nadchodzącej katastrofy. Przyjdzie im też rozstrzygnąć, czy ważniejsze jest trwanie TVA, czy może każda pojedyncza jednostka w multiwersum.

Reżyseriami serialu są Justin Benson, Aaron Moorhead, Dan DeLeeuw i Kasra Farahani. Producentami wykonawczymi sią Kevin Feige, Stephen Broussard, Louis D’Esposito, Wiktoria Alonso, Brad Winderbaum, Kevin R. Wright, Tom Hiddleston, Justin Benson i Aaron Moorhead, Eric Martin i Michael Waldron, współproducentem natomiast Trevor Waterson. Głównym scenarzystą „Lokiego 2” jest Eric Martin.

foto. materiał prasowy Disney+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *