Prasa - Ksiązka

Najnowsze wydanie "Wysokich Obcasów Extra" z nowym cyklem "Debiutantki"

Już jutro – w czwartek, 18 maja br. pojawi się nowe wydanie miesięcznika “Wysokie Obcasy Extra” z wyjątkowym duetem na okładce: reżyserką Małgorzatą Szumowską i Agatą Trzebuchowską – odtwórczynią tytułowej roli w nagrodzonym Oscarem filmie “Ida” Pawła Pawlikowskiego.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Wywiad z Małgorzatą Szumowską – wybitną polską reżyserką, scenarzystką, producentką, członkinią Europejskiej Akademii Filmowej oraz z Agatą Trzebuchowską – w roli debiutującej reżyserki – otwiera nowy cykl „Wysokich Obcasów Extra” „Debiutantki”, w którym mentorka dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobą, która jest na początku zawodowej drogi. W kolejnym numerze pojawi się rozmowa z prof. Magdaleną Fikus, polską biolog  i popularyzatorką nauki, oraz jej początkującą koleżanką Anną Niemiro.

W numerze czytelnicy znajdą również wszystko na temat kontynuacji serialu „Miasteczko Twin Peaks” – Joanna Wróżyńska w artykule „Twin Peaks: Kto zabił Laurę Palmer?” odkrywa mroczne tajemnice serialu, dla którego królowa Elżbieta II zrezygnowała ze swoich urodzin. W sekcji „Dusza i reszta” redakcja tłumaczy, że nie wszystko trzeba przegadać, a słowa mogą nawet utrudniać porozumienie. Dlatego nie zawsze i nie z każdym warto rozmawiać, a drugiego człowieka można poznać również poprzez dotyk, mowę ciała, ton głosu oraz spojrzenie. W filozoficznym kursie „Wysokich Obcasów Extra” Marcin Fabijański radzi, żeby zastanowić się, czemu służy nasze życie, zamiast wsłuchiwać się w trendy, za którymi wszyscy podążają. W wydaniu pojawi się również rozmowa z seksuologiem i psychoterapeutą Andrzejem Gryżewskim na temat pruderyjności Polaków.

Wydanie wspiera promocja w internecie (Wyborcza.pl, media społecznościowe), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Polityka”) oraz na nośnikach reklamy wewnętrznej (na pokładach czarterowych linii lotniczych Small Planet Airlines). Działania reklamowe przygotował Dział promocji „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *