Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Najnowszy flagowy smartfon 5G od OPPO zostanie zaprezentowany podczas konferencji online

OPPO, wiodący producent inteligentnych urządzeń, ogłosił dzisiaj wprowadzenie serii Find X2 – swoich najbardziej kompleksowych smartfonów, wspierających także standard 5G. Długo oczekiwana premiera będzie transmitowana na żywo na kanale OPPO w serwisie YouTube, (https://youtu.be/yTSZeiaSLxU), i rozpocznie się 6 marca o godzinie 10:30 czasu środkowoeuropejskiego.

 

 

 

 

Ustawiczne eksplorowanie to jeden z najważniejszych celów OPPO. Marka stale wprowadza kolejne innowacje, odkrywa nowe możliwości i przesuwa kolejne granice, aby zagwarantować swoim klientom zawsze najlepsze możliwe doświadczenia. Ta misja przyświecała OPPO także w procesie tworzenia najnowszej, przełomowej serii urządzeń OPPO Find X2, które – zgodnie z głównym hasłem #UncoverTheUltimate – odkrywają przez użytkownikami całkowicie nowe możliwości.

Przygotowując serię OPPO Find X2, producent uważnie analizował i skwapliwie korzystał
z informacji przekazanych przez użytkowników innych produktów z portfolio marki – przeznaczono w związku z tym znaczne środki na prace badawczo-rozwojowe. Nowa seria to owoc nieustannego dążenia OPPO do tworzenia jeszcze lepszych smartfonów, szczególnie
u progu nowej rzeczywistości 5G.

OPPO Find X2 to między innymi najbardziej zaawansowany ekran w historii marki, który gwarantuje niespotykaną rozdzielczość, częstotliwość odświeżania, żywe kolory i szeroki zakres dynamiki. Dzięki temu dostarczy użytkownikom niespotykaną łatwość, wygodę i precyzję i komfort korzystania.

Urządzenia Find X2 Pro wyposażone będą w specjalnie zoptymalizowany i dostosowany czujnik obrazu a także będą korzystać z najbardziej zaawansowanych na tę chwilę technologii fotograficznych OPPO, a co za tym idzie zagwarantują użytkownikom najwyższą jakość i doskonałą ostrość obrazu. Seria Find X2 będzie także posiadać najnowocześniejszy procesor 5G Qualcommu – model Snapdragon 865, który obsługuje dwumodułową sieć SA/NSA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *