MediaTVPZapowiedzi TV

Najprzystojniejszy mężczyzna Polski zawalczy o sławę w „The Voice of Poland”! (wideo)

Na scenie muzycznego talent-show wystąpi Daniel Borzewski, który w 2019 roku wygrał tytuł Mistera Polski. Zobaczcie fragment jego występu. Ma szansę na zrobienie muzycznej kariery?

 

W sobotni wieczór widzowie zobaczą ostatnie już Przesłuchania w Ciemno 14. edycji „The Voice of Poland”. Na scenie swoje wokalne umiejętności zaprezentują uczestnicy z Warszawy i z lubelszczyzny. O wejście do drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona walczyć będzie, m.in.: Daniel Borzewski, Mister Polski 2019.

Program jest dla mnie naturalną drogą do spełnienia moich kolejnych marzeń. Mam nadzieję, że udział w „The Voice of Poland” pomoże mi rozwinąć skrzydła w świecie muzyki oraz da szansę zaistnieć na małych i dużych scenachmówi 27-latek, który w sobotnim odcinku talent show zaśpiewa przebój „Work Song” z repertuaru Hoziera.

W naszym wideo możecie zobaczyć fragment występu Daniela Borzewskiego, którego widzowie mogą znać z wielu programów telewizyjnych. Przez lata aspirujący wokalista był tancerzem. Występował na największych polskich scenach i w wielu programach telewizyjnych, m.in.: „Jaka to melodia?”, „Dance Dance Dance” czy „Sylwester Marzeń z Dwójką”. Kilka lat temu Daniel był także jednym z tancerzy towarzyszącym uczestnikom na scenie „The Voice of Poland”. Prawie trzy lata temu Daniel Borzewski postanowił jednak odejść z grupy tanecznej, w której występował, i poświęcił się muzycznej karierze.

 

 

Kiedy byłem dzieckiem moją jedyną pasją był śpiew, a bycie piosenkarzem największym marzeniem. Z czasem pojawił się też taniec. Przeprowadzając się do Warszawy, dostałem od życia możliwość kształcenia się w tym kierunku i spełniania się jako profesjonalny tancerz. Dzięki temu byłem blisko muzyki, ale nie spełniałem się w 100 procentach. Teraz chce połączyć taniec ze śpiewem i spełniać się w 200% tworząc show wokalno-taneczny – mówi Daniel Borzewski.

Mister Polski ma na swoim koncie trzy single, a jeden z nich, utwór „Wake Up”, zgłosił do preselekcji Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. Czy występ Daniela Borzewskiego odwróci trenerskie fotele w „The Voice of Poland”?

Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2

fot. Jan Bogacz, TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *