Internet & Gry - ReklamaSieci kablowe

Najszybszy światłowód w Polsce od INEA

INEA została zwycięzcą pierwszego rankingu światłowodowego Speedtest.pl, osiągając średni wynik pobierania na poziomie 185,62 Mb/s. Na uwagę zasługuje także średnia prędkość wysyłania – wynikiem 209,54 Mb/s operator zdeklasował innych konkurentów.

 

INEA już od ponad 3 lat realizuje strategię „Dobrzy ludzie od Internetu”, w ramach której koncentruje się na dotarciu z technologią światłowodową do jak największej liczby odbiorców. Oferta INEA skupia się na Internecie światłowodowym o wysokich przepustowościach, a flagowym produktem w ofercie operatora jest Internet symetryczny o przepustowości 1 Gb/s, z którego korzysta obecnie około 40 000 klientów.

Konsekwentne działania operatora znajdują swoje odzwierciedlenie w wynikach rankingów dostawców Internetu Speedtest.pl. INEA nieprzerwanie od października 2017 roku zwycięża w rankingu miesięcznym dostawców najszybszego Internetu w Polsce. Od 2017 roku operator jest też zwycięzcą rankingu rocznego, a dodatkowo dwukrotnym liderem certyfikowanego przez UKE rankingu PRO Speedtest. Teraz INEA została też zwycięzcą pierwszego rankingu światłowodowego.

-Technologia FTTH jest obecnie wiodącą i najlepszą ze wszystkich obecnych na rynku. W INEA już od lat stawiamy właśnie na FTTH i cieszy nas przede wszystkim to, że powstał ranking operatorów światłowodowych, bo jest to wiarygodne źródło informacji dla konsumentów. W przeciwieństwie do wielu operatorów dostarczamy tę technologię bezpośrednio do domów naszych klientów, a nie tylko do budynku. Dzięki temu mamy pewność, że jakość oferowanych przez nas usług jest na najwyższym poziomie, o czym najlepiej świadczą nasze wyniki w rankingach Speedtest.plkomentuje Michał Bartkowiak, Prezes INEA S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *