Kultura, muzyka, kinoMediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Największe święto muzyki K-POP na żywo tylko w serwisie VOD.pl! (wideo)

Już 23 września na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się uczta dla fanów K-POPu – festiwal KPOP Nation. Podczas największego wydarzenia muzycznego dla fanów koreańskiego popu w tej części Europy wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku. Wydarzenie będzie transmitowane na pierwszej, wolnej od opłat platformie z jakościowym kontentem – VOD.pl.

 

Już w najbliższą sobotę do Warszawy zawitają fani koreańskiego popu z całego świata, żeby wziąć udział w wyjątkowym koncercie. KPOP Nation, który odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, to największe przedsięwzięcie poświęcone gatunkowi w tej części Europy.

Na fanów K-POPU będą czekać występy takich zespołów i wokalistów jak: THE BOYZ, CIX, MAMAMOO+, KEP1ER, ZEROBASEONE, SF9 czy (G)I-DLE.

KPOP NATION to święto muzyki, tańca, nierozerwalnej więzi między artystami i ich fanami, a także wspomnień, które pozostaną na całe życie. Festiwalowi od samego początku przyświeca jasna idea – to wydarzenie, podczas którego melodie wywołują wzruszenia, a fani mogą wreszcie być razem podczas największego europejskiego festiwalu muzyki koreańskiej tworzonego dla fanów i przez fanów.

Organizator wydarzenia: SSD Media, promotor: Good Taste Production. Partnerzy: PGE Narodowy i Eventim. Patroni medialni: TVN i ESKA.

Serwis VOD.pl przygotował prawdziwą niespodziankę dla wielbicieli światowej muzyki. Na platformie będzie można obejrzeć na żywo, bez żadnych opłat, najgorętsze wydarzenie muzyczne K-POP tego sezonu.

Transmisja live „KPOP Nation” już w sobotę 23 września tylko w VOD.pl

 

 

foto. VOD.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *