Zapowiedzi TV

National Geographic ponownie partnerem toruńskiego festiwalu świateł Bella Skyway Festival

National Geographic po raz kolejny został partnerem festiwalu świateł Bella Skyway Festival, który odbywa się w dniach 22-27 sierpnia 2017 roku w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest Toruńska Agenda Kulturalna.
 
To już dziewiąta edycja Bella Skyway Festival, który organizowany jest w Toruniu od 2009 roku. Program tegorocznego wydarzenia opiera się na pięciu osiach tematycznych: doświadczenie a technologia, przyjemność a niebezpieczeństwo,  symbol a fizyka, artykuł istotny globalnie a naturalny element kosmosu, tradycja a innowacja.
Dziewiątą edycję Bella Skyway Festival charakteryzować będzie innowacyjne połączenie wody i światła, przypominające o kluczowych odkryciach naukowych. Artyści pokażą różne ścieżki światła nawiązującego dialog z wodą. Podczas tegorocznej edycji na zwiedzających czekać będą m.in. instalacja Marianolight „Renaissance Palace” na ulicy Szerokiej, Water Concept Factory, czyli Fabryka Baniek Mydlanych z pokazem świetlnych dronów, Urban Poetry – mapping 3D zrealizowany w technologii widzenia stereoskopowego oraz Organum – instalacja video-mappingowa z muzyką na żywo, pokazem świateł i systemem Surround®. Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie www.bellaskyway.pl.
W ramach współpracy od 15 sierpnia na antenie National Geographic emitowane są spoty sponsorskie, z kolei billboardy sponsorskie promujące wydarzenie pojawią się na wszystkich kanałach z portfolio FOX Networks Group Poland. Informacje o partnerstwie znajdą się w materiałach prasowych i promocyjnych, informujących o festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *