Zapowiedzi TV

"Niania w wielkim mieście": Monika chce odnaleźć syna. Konfrontacja rywali (wideo)

Sprawdź, co o wydarzy się w dziesiątym odcinku “Niani w wielkim mieście”! Gościnnie w serialu wystąpią Karina Kunkiewicz i Paweł Ławrynowicz.
 

 
Dana (Magdalena Lamparska) mieszając się w bójkę Jacka (Przemysław Sadowski) i Kuby (Stefan Pawłowski) dostaje przypadkowy cios. Dziewczyna po tygodniowej przerwie w pracy spotyka Jacka, nie daje mu nadziei na naprawę stosunków między nimi. Monika (Kamilla Baar – Kochańska) poznaje w sanatorium Marcina (Paweł Ławrynowicz), który jest z zawodu detektywem. Kobieta zleca mu odnalezienie jej syna, którego urodziła w wieku szesnastu lat i oddała do adopcji. Sara (Alicja Wieniawa-Narkiewicz), córka Aldony (Karina Kunkiewicz), zachowuje się agresywnie. Nastolatka nie radzi sobie z emocjami, nie akceptuje kolejnego mężczyzny swojej matki.
Zachowanie Lilki (Dagmara Bąk) wzbudza niezadowolenie wśród pracowników, dziewczyna nie uwzględnia nikogo ze starej ekipy w kursie guwernantek. Dana pod szkołą Iwa (Igor Borecki) spotyka nietrzeźwą matkę chłopca. Zabiera Joannie (Anna Dereszowska) kluczyki, za co ta zwalnia ją z pracy. Monika wraca wcześniej z sanatorium, ponieważ znaleźli się chętni na kupno jej mieszkania. Jacek proponuje jej, by zamieszkała u niego. Dana przypadkowo spotyka Profesor Wolny (Daria Widawska), która przekazuje jej nowinę, iż jej barat został zakwalifikowany do operacji.
Dziesiąty odcinek “Niani w wielkim mieście” we wtorek, 9 maja o godzinie 22:00 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *