Technologia - Promocje

Nikon wprowadz Imaging Cloud

Od 10 lipca dostępna jest już nowa bezpłatna usługa chmurowa – Nikon Imaging Cloud. Umożliwia pobieranie uaktualnień oprogramowania sprzętowego bezpośrednio do aparatu, przechowywanie zdjęć w chmurze, a także zapewnia dostęp do ekskluzywnych presetów na zdjęcia.

 

Nowa platforma dla klientów Nikon

Nikon Imaging Cloud to nowa bezpłatna platforma dla użytkowników aparatów marki Nikon. Dostępna już dla wprowadzonego niedawno modelu Nikon Z6III. Wystarczy tylko raz skonfigurować połączenie między aparatem a chmurą Nikon Imaging Cloud, aby korzystać z kreatywnych możliwości: od natychmiastowego tworzenia kopii zapasowych zdjęć i bezproblemowego przesyłania ich do platform zewnętrznych po automatyczne uaktualnienia oprogramowania sprzętowego i unikalne profile kolorów, które można pobrać bezpośrednio z chmury do aparatu.

Podsumowanie kluczowych funkcji: Nikon Imaging Cloud

Bezpośredni transfer zdjęć z aparatu do chmury: Nikon Imaging Cloud zapewnia bezpieczeństwo plików zdjęć dzięki automatycznemu przesyłaniu zdjęć z aparatu do chmury — zawsze, gdy aparat jest włączony i podłączony do Internetu.

Konfiguracja jednorazowa: połączenie między aparatem a platformą Nikon Imaging Cloud wystarczy skonfigurować tylko raz. Od tej chwili, gdy aparat będzie włączony, będzie też połączony z chmurą.

30-dniowe nieograniczone przechowywanie zdjęć: zdjęcia są przechowywane bezpłatnie przez maksymalnie 30 dni od pierwszego przesłania.

Ekskluzywne presety na zdjęcia przesyłane bezpośrednio do aparatu: uzyskaj bezpłatne presety z profilami kolorów od firmy Nikon oraz twórców z nią współpracujących. W chmurze można jednocześnie zapisać maksymalnie dziewięć presetów: po przesłaniu do aparatu są one widoczne jako nowe profile Picture Control.

Zawsze łatwe uaktualnienia oprogramowania sprzętowego: skonfiguruj automatyczne aktualizacje, aby podczas ładowania akumulatora w aparacie została zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania. Możesz też skorzystać z aktualizacji ręcznych: dostępność nowego oprogramowania zostanie zasygnalizowana żółtą kropką obok ikony narzędzia w głównym menu aparatu.

Już wkrótce film poglądowy z opisem konfiguracji, na nagraniu krok po kroku. Zobacz na kanale YouTube Nikon Europe.

foto,źródło. Nikon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *